reeder / Selekt Bilgisayar’a İki Yeni Atama

Tolga Cem Küçükyılmaz reeder/Selekt Bilgisayar’da!

Eğitimini dijital elektronik ve bilgisayar programcılığı alanında tamamlayan ve ShiftDelete.Net’in Eski Genel Yayın Yönetmeni olan Tolga Cem Küçükyılmaz, reeder/Selekt Bilgisayar’ın IT ve Pazarlama Müdürü oldu.

Reeder marka akıllı telefon ve tablet bilgisayar üreten Selekt Bilgisayar’ın IT ve Pazarlama departmanlarının müdürlüğüne, yaklaşık 6 yıldır teknoloji basınında çalışan, teknolojiyle ilgili bilgi ve deneyimlerini milyonlarla paylaşan Tolga Cem Küçükyılmaz getirildi.

Deneyimleri arasında ajans ve mecra yöneticiliği de olan Tolga Cem Küçükyılmaz, en son ünlü teknoloji sitelerinden ShiftDelete.Net’in Genel Yayın Yönetmeni olarak uzun yıllar görev yaptı.

Perakende ve tüketici elektroniği alanında pek çok yerli ve global marka ile beraber projeler yürüten Tolga Cem Küçükyılmaz, ürünleri yakından tanıyan, onları son kullanıcıya aktaran bir teknoloji yüzü olmayı ve markalar ile kullanıcılar arasında köprü olmayı başardı.

Akıllı telefon ve tablet pazarının gelişen ismi Reeder/Selekt Bilgisayar da, IT ve Pazarlama Müdürü olarak görevine başlayan Tolga Cem Küçükyılmaz, teknoloji pazarında edindiği deneyimleri, Reeder/Selekt Bilgisayar’ın yakın gelecekteki vizyonu için kullanacak.

1489484711_Erdem_Tolga__2_

Erdem Özdemir reeder/ Selekt Bilgisayar ‘ın planlama müdürü oldu

2000 yılında 5 yıl Mecidiyeköy Bölgesi’ndeki OEM (Original  Equipment  Manufacturer)  orijinal ürün üreticisi pazarında satış danışmanı olarak çalışan, daha sonra sırasıyla Teknosa’da 2 yıl ve Bimeks’te 11 yıl mağaza müdürlüğü ve ürün yöneticisi görevlerini üstlenen Erdem Özdemir, reeder/Selekt Bilgisayar’ın Planlama Müdürü oldu.

Akıllı telefon ve tablet pazarının gelişen ismi Reeder’da, planlama müdürü görevine başlayan Erdem Özdemir; yedek parça, aksesuar ve satın alma, mağaza tüm ürün grupları stok planlama müdürü olarak reeder/ Selekt Bilgisayar’a katkıda bulunacak.

#TolgaCemKüçükyılmaz, #IT, #PazarlamaMüdürü, #ErdemÖzdemir, #PlanlamaMüdürü, #reeder, #SelektBilgisayar, #sonhaber, #kariyer

 
 

Popüler Yazılar

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: