İbrahim Etem Menarini Google’la buluta taşınıyor

İbrahim Etem – Menarini dijital dönüşüm sürecinde önemli bir aşamaya geldi. Google ile gerçekleştirilen işbirliği ile G-Suit platformuna geçiliyor. Böylece İbrahim Etem Menarini’nin tüm çalışma ortamı buluta taşınıyor.

İbrahim Etem – Menarini ve Google Türkiye’nin gerçekleştirdiği dijital dönüşüm çalışmalarında sona gelindi. Bu kapsamda oluşturulan MEET (Menarini Empowers Employees Teamworking) G-Suite platformu ile İbrahim Etem – Menarini’nin tüm ofis uygulamaları, dosya sunucuları, e-posta sistemi, anlık haberleşmeleri, video konferans ve daha birçok fonksiyon bulut ortamına taşınacak. Bu sayede İbrahim Etem – Menarini çalışanları ve yöneticileri her an her yerde tüm işlemleri bulut teknolojisi sayesinde ulaşabilecekler. Saha ve merkez çalışanları arasında iletişim hızlanacak. Ofis dışında da tüm belgelere ulaşmak mümkün olacak.

Tüm projeler hızlanacak

Dijitalleşmede gelinen bu aşama İbrahim Etem – Menarini için önemli bir kilometre taşı anlamına geliyor. Bundan sonraki geliştirilen tüm projeler artık bulut teknolojileri üzerinden planlanacak. Bu sayede tüm iletişim faaliyetleri ve yeni projelerin hayata geçirilme süreçleri hızlanacak. Zamandan ve enerjiden tasarruf edilecek. 134 ülkede faaliyet gösteren Global Menarini Group ile entegrasyon sağlanacak.

Hakkımızda

1903 yılında Türkiye’nin ilk ilaç firması olarak kurulan ve ilk günkü değerleriyle bu güne kadar gelen öncü kuruluş İbrahim Etem, 1886 yılında İtalya’da kurulan Menarini ilaç firması ile 2001 yılında güçlerini ve deneyimlerini birleştirmiştir.

Tarihimizden aldığımız güç ve tecrübeyi “insan için değer” üretmek vizyonu ile birleştirip yenilikçi ürün ve yaklaşımlarla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Önceliğimiz; insanı merkeze koyarak mükemmel süreçler, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızla birlikte katma değer üreten bir firma olmaktır.

Bu yaklaşımımız ile yüksek nitelikli ve güven duyulan yapımızı sürekli geliştirmeyi, çalışanlarımızın şirkete olan güvenini ve insanlar için ürettiğimiz ürün ve hizmetlerden memnuniyeti artırmayı hedefleriz.

İbrahim Etem – Menarini olarak hedeflerimize kararlı adımlarla ilerlerken;

Vizyonumuz, “insan için değer” üretmek,

Misyonumuz, “ülkemizin ilk ve köklü ilaç firması olarak; insana, yaşama ve geleceğe değer katmaktır.”

#menarini, #Google, #ibrahimetem

 
 

Popüler Yazılar

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: