Veeam Backup for Microsoft Office 365 ile e-postalara erişim asla kesilmiyor

Şirketlerin kesintisiz çalışabilmesine yönelik çözümlerin yenilikçi tedarikçisi Veeam® Software, her tür işletmenin kullanıcılarının, bekledikleri Dijital Hayat’ı sağlayabilecek yeni yetkinliklerini Veeam’in eş CEO’su ve Başkanı Peter McKay ile Azure CTO’su Mark Russinovich dünyanın ilk Hibrit Bulut Erişilebilirlik Etkinliği olan VeeamON 2017’de birlikte tanıttılar.

Satışa çıkarılmasından 4 ay sonra 11.000’den fazla kurum tarafından kullanılmaya başlanan Veeam Backup for Office 365 sayesinde çok kullanıcılı mimari, basit bir yüklemeyle çok daha büyük Office 365 kurulumlarını korumaya imkan verirken Veeam Bulut ve Hizmet Sağlayıcıları’nı da (VCSP) destekleyerek Office 365 yedekleme hizmetleri vermelerini sağlıyor.

Kesintisiz çalışan şirketler Microsoft Office 365 ile kullanıcıların istedikleri yerden ve istedikleri zaman, kendi e-posta altyapısına gerek kalmadan çalışmasını sağlıyor. Bunun yanında şirket içi kullanım alanını en aza indirerek BT kaynaklarından tasarruf etmek için ideal bir yol sunuyor.

Ama Office 365’teki veriler şirketlerin kontrolünde olması gereken verilerdir ve bunların korunması da şirketlerin ve BT ekiplerinin sorumluluğundadır. Veeam ile yapılan işbirliği sayesinde Veeam Backup for Microsoft Office 365 ile:

  • BT ekibi, kuruluşun Office 365 verilerini kontrol etme gücüne sahip oluyor
  • E-posta verilerini bulmak ve geri yüklemek için gereken zaman ve çaba azalıyor
  • Microsoft tarafından kapsanmayan veri kaybı senaryolarına karşı koruma sağlanıyor
  • Office 365 ve şirket içi Exchange arasında e-posta verilerinin geçişi kolaylaşıyor

#Veeam, #Backup, #MicrosoftOffice365, #yedekleme, #erişilebilirlikçözümleri, #manset

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar