Samsung Galaxy TabPro S ile Mobil Ofis Deneyimi

Samsung Galaxy TabPro S ile Kurumlarda Mobil Ofis Deneyimi Yeniden Kurgulanıyor

Samsung, Galaxy TabPro S ile kurumsal kullanıcıların yeni nesil, 2’si 1 arada tabletten isteyebilecekleri tüm özellikleri bir arada sunuyor.

Samsung Electronics, Windows 10 işletim sistemiyle çalışan birinci sınıf teknolojisini aktardığı yeni nesil Galaxy TabPro S ile kurumsal kullanıcılarına, gerçek bir bilgisayar işlevselliğini, maksimum düzeyde performans ve enerji verimliliğiyle tek bir tablette sunuyor.

Galaxy TabPro S ile ilgili açıklamarda bulunan Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, iş dünyasının tablet alanındaki beklentilerini, yine alanının öncüsü ve tablet pazarına da yön veren ürünlerle karşıladıklarını belirterek şunları söyledi:

“Hızla değişen iş yapış biçimlerine paralel olarak, mobilite ve teknolojinin sunduğu avantajlardan yararlanmak isteyen kullanıcıların sayısındaki artış; özellikle kurumsal tarafta büyümeye hazır bir tablet pazarını ortaya çıkarıyor. Notebook ve tablet pazarındaki gelişmeler ve kullanıcıların taleplerini de göz önüne aldığımızda, bu anlamda  varolan  ihtiyacı yeni bir form faktör olan 2’si 1 arada (2 in 1) cihazlar  kaşılayacak gibi görünüyor.”

Tablet pazarının Türkiye’de de global trende çok benzer bir yol izlediğini sözlerine ekleyen Tansu Yeğen “IDC’nin Q4 WW Tracker sonuçlarına baktığımızda, dünyada 2015 yılında kurumlarda 2’si 1 arada cihazların kullanımı %20,9 iken tablet bilgisayarlarınki ise %13,7’lik bir dağılım gösteriyor. 2016 tahminlerinde 2’si 1 arada cihazların kurumlarda kullanım oranının %23,8’e yükseleceği; tablet bilgisayarların ise %13,5 ile neredeyse aynı kalacağı öngörülüyor.

Yine aynı raporun Türkiye pazarına ait verilere baktığımızda, 2015 yılında kurumlarda 2’si 1 arada cihazların kullanımı %20,7 iken 2016 tahminlerinde bu oranın ciddi bir artışla %35,7’ye yükseleceği öngörülüyor.

Biz de yeni nesil teknoloji  ve birinci sınıf özelliklerle donattığımız 2’si 1 arada cihazımız Galaxy ProTab S ile bu alandaki iddiamızı ortaya koyuyor; kurumlarda mobil ofis deneyiminin yeniden kurgulanmasını sağlıyoruz” dedi.

Galaxy TabPro S: Samsung ve Windows’un güç birliğiyle, iş insanlarının hayatını kolaylaştıran, benzersiz bir performans sunan bir cihaz

Tansu Yeğen notebook ve tabletlerin en popüler özelliklerini Galaxy TabPro S’te bir araya getirdiklerini ve kullanıcılara hafif bir tabletle, bilgisayar işlevselliğine erişebilme imkanını sunduklarını belirterek, “Yoğun iş temposuna sahip ofis ortamına ek olarak, sıklıkla ofis dışındaki ortamlarda çalışma gereksinimi duyan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarladığımız bu ürün; bugüne kadarki en etkileyici mobil deneyimi sunma iddiasını da taşıyor. Galaxy TabPro S ile kullanıcılar, hareket halindeyken bile en iyi mobil deneyimden yararlanabiliyorlar” dedi.

Galaxy Tab Pro S’in ilk bakışta benzersiz tasarımı ile dikkat çektiğini de ifade eden Tansu Yeğen, sözlerini şöyle tamamladı: “Tüm ürünlerin küçüldüğü, kolay taşınabilmenin ve daha uzun kullanım özelliklerinin ön plana çıktığı ve tüm elektronik cihazların daha şık ve modern bir çizgiye yaklaştığı günümüzde; biz de Samsung olarak bu yeni 2’si 1 arada tabletimizde; şık tasarımı üstün bir performans ile bir araya getiriyoruz.

Galaxy TabPro S özellikle saha kullanımında Super Amoled ekranıyla tüm ışık koşullarında net bir görüntüleme deneyimi sunarken; 693 gr ağırlığı ve 6,3 mm inceliği bilgisayar taşımayı olabildiğince kolay hale getiriyor. Bunun yanında 10,5 saatlik pil ömrü ve herhangi bir powerbank’ten şarj olabilmesi ile, kullanıcıyı neredeyse enerji bağımsız hale getiriyor. Uzun iş seyahatlerinde bu özelliğin kullanıcılara çok büyük kolaylık sağlayacağını söyleyebiliriz. Ürün tüm bu saydığımız tasarım özellikleri ve mobil teknolojisi yanında kullanıcıya tam bir bilgisayar performansı sunmasıyla da dikkat çekiyor.

Windows işletim sistemine sahip ve iş insanlarına yönelik bir ürün olarak konumlandırdığımız Galaxy TabPro S; başta bankacılık, finans, eğitim ve otomotiv olmak üzere piyasa çıktığı ilk günden bu yana farklı alanlarda faaliyet gösteren tüm sektörlerde ilgiyle karşılanıyor.”

Galaxy TabPro S

Zarif, portatif tasarım ve üretkenlik bir arada

Galaxy TabPro S; evde, işyerinde ya da seyahatte maksimum üretkenlik arayışında olan kullanıcılara hitap ediyor. Tablet, Windows 10 Home ya da işe yönelik Windows 10 Pro ile gerçek bir bilgisayar işlevselliği sunuyor. Böylece kullanıcılar, Windows 10 işletim sisteminin tüm özelliklerinden ve fonksiyonlarından yararlanabilecekler. Galaxy TabPro S’in mevcut BT altyapısına uyumluluğu da kullanıcı avantajlarından bir diğeri.

6,3 millimetre inceliğinde ve 693 gram ağırlığındaki Galaxy TabPro S tüm gün kolayca taşınabilecek şekilde tasarlandı. Cihaz kapsamında yer alan tablet boyutundaki aynı zamanda kılıf olarak da kullanılan klavyesi , tableti daha da kullanışlı hale getiriyor. Ek olarak Galaxy TabPro S’in klavyesi üzerinde bulunan Pogo pin, cihazı bağımsız olarak eşleştirme ya da şarj etme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Üstün Görüntüleme Deneyimi

Windows’a yönelik ilk Super AMOLED ekranlı tablet olarak sunulan Galaxy TabPro S, çoklu dokunmatik ekranın yanı sıra %94 gerçeğe en yakın renklerle daha derin bir renk kontrastı ve sınıfının en iyisi görüntüleme deneyimi için daha keskin detaylar içeriyor. Enerji verimliliği sağlayan,12 inçlik Süper AMOLED ekran sayesinde kullanıcılar; oyunları, filmleri ve diğer popüler içeriği doğru renkler ve benzersiz bir netlikle görüntüleyebiliyorlar.

4.5G deneyimi ve güçlü performans

Galaxy TabPro S, Samsung’un ileri teknolojisiyle en yüksek düzeyde performans ve enerji verimliliği sunuyor. Windows’la çalışan cihaz, en hızlı ve en gelişmiş bağlantı için LTE Cat 6’yı destekleyen ilk tablet olarak da öne çıkıyor. Bu sayede kullanıcıların en iyi 4.5G deneyimini elde etmesi için güçlü bir iletişim performansı veriyor.

Geliştirilmiş hızlı şarj özelliğiyle, 2,5 saatte tamamen şarj olan cihaz, 10.5 saatlik şarj ömrü sunarak gün boyu kullanım avantajı sağlıyor. Güç kaynağına dayalı performans için fansız, ikisi bir arada tablete yönelik tasarlanmış Intel’in son nesil Core M (skylake) işlemcisiyle donatılan Galaxy TabPro S, ses bozulmalarını ortadan kaldırmak ve verimliliği en yüksek düzeye çıkarmak için sadece 4,5 W enerji tüketiyor.

Üretkenliği arttırmak için çoklu bağlantı noktasına sahip adaptör (HDMI, USB Type A & C) ve Bluetooth Pen de ayrı ayrı satışa sunuluyor. Galaxy TabPro S, Türkiye’de 2 bin 999 TL’den başlayan tavsiye edilen kullanıcı fiyatıyla raflardaki yerini aldı.

#Samsung, #GalaxyTabProS,  #MobilOfisDeneyimi, #SamsungElectronics#Windows10, #Fiyat, #Tablet, #Manşet

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: