Reeder CEO ‘su Uygar Saral ‘dan Açıklamalar

reeder - uygar saral

Selekt Bilgisayar CEO’su Uygar Saral: Reeder ”, tablet ettik Telefonda Samsung ile Apple’ı saymazsak Türkiye’de bayrağı Taşıyan firma: İlk Type-C’li telefonu Geçen yıl ekimde; ilk Amoledli telefonu Geçen yıl eylülde; İlk 3D telefonu martta Touchlı Corning Gorilla Glass 4 ettik telefonu ocak ayinda getirdik. “Dedi.

Hedefimiz Türkiye’de reeder’ı sadece sadece akıllı cep telefonunda Değil, onun Alanda birinciliğe taşımak!Tablet bilgisayar’da uzun süredir ön sıraları kimseye bırakmayan reeder’ın artık oyun alanını genişletmiş A.Ş. liderlik iddiasını birçok alana taşımayı başarmış Bir marka Olarak yoluna devam ettigini dile getiren Reeder CEO’su Uygar Saral Ülke Pazar Ile Ilgili hedeflerini açıklarken şunları söyledi:

Apple Samsung A.Ş. tablette Rakibimiz olmasina Rağmen adet Bazlı satış karşılaştırmalarında rakiplerimizi tedirgin EDECEK rakamlara ulaşıyoruz. Hedefimiz İNSANLARA Faydalı olanı sağlamak. Bu Yüzden Bizim Için fayda herkese ulaşılabilir olmalı. Rakiplerimiz Türkiye pazarını stok eritme Amaçlı kullaniyor, mesela Apple iPhone 7 ürününü neredeyse en son Türkiye pazarına sürüyor. Biz Eklendi bunun aksine en iyisini en yenisini sunuyoruz.

1476691634_P10_3 (1)Yurt dışı pazarlara açıldık

Uluslararası pazarların onemi onu Geçen gün artarken Reeder Boston Amsterdam ofislerimizi kurduk ettik olarak. Bir Yandan Pazar Analizleri yaparken Bir Yandanda Azerbaycan’da satışlarımızı başlattık. Belli Bir sayıyı geçtikten Sonra Bize ürünü Üreten Kuruluşlar gelip sizinle küresel pazarı konuşur hale geliyorlar.

Çalışanların yaş ortalaması genç bu da önemli diğer avantaj

14-15 yaşında Hakkında Sirkeci Doğubank da bilgisayarımın işlemcisini degiştirip alip satma sürecinden bu mesleğe başladım. Bu Yüzden genç neslin potansiyeline importance veriyorum. Gerek Deneyimli gerek yeni Başlayan Tüm çalışanlarımızın kariyer Yollarında next to durup en iyi Destekçileri oluyoruz.

Suriyeli bilgisayar mühendisleri çok başarılı

Suriye’den ülkemize gelen bilgisayar ettik Yazılım mühendisleri, Türk teknoloji şirketlerinin iç Pazarda Kalıcı olma savaşındaki gelişimlerine power Katti. Son iki yıldaki gelişimimize Suriye’li bilgisayar mühendislerinin önemli Diğer payı bulunmakta.

Gelecek onun yıl 3 kat büyümek hedefimiz, kazandığımız Değerleri kaybetmeden arttırarak ilerlemek.

#Reeder, #Akıllıtelefon, #pazar, #yurtdışı, #UygarSaral, #Type-C’li

1 Yorum
  • Mustafa
    11 Eylül 2017 at 12:08 -

    Herşey çok güzel ama servise verdiğim telefonum 49 gündür hala tamir olmadı. Bu konuda bir açıklaması olan var mı acaba. Çünkü o kadar maile ve telefonlara rağmen bir açıklama yapan yok

  •  
     

    Popüler Yazılar