Razer DeathAdder 10 Milyon Adet Satışla Tarihe Geçti!

Razer’ın ikonik oyun faresi olan Razer DeathAdder, 2006’da piyasaya sunulduğundan bu yana 10 milyon adedi geçerek büyük bir satış rakamına ulaştı. DeathAdder’ın uzun ömürlülüğü ve popülerliği; çığır açan performansının ve ikonik tasarımının kanıtı oldu. Birçok ödül ve dünya çapındaki hayranların bağlılığını kazandı…

DeathAdder’ın özenle hazırlanmış ergonomik tasarımı, en popüler iki oyun tutuş pozisyonu (pençe ve avuç içi tutuşu) için uygunluğu ile dikkat çekerken; yıllar boyunca maksimum performans için tasarımı da beğeni topluyor.

DeathAdder Elite ve DeathAdder Essential, oyun sektörünün en prestijli fareler serisindeki en son ürün grubunu oluşturuyor. DeathAdder Elite amiral gemisi 16.000 DPI doğal bir optik algılayıcıyla Razer’in üstün kontrol ve hassasiyet için kendi mekanik fare anahtarlarına sahip.

DeathAdder, oyun ve takım markalı sürümleri de dahil olmak üzere 25 varyasyonda sunuluyor. Turnuva şampiyonlarının favorilerinden DeathAdder, Team Liquid ve SKT-1 gibi espor devlerinin renkleriyle de tüketiciye sunuluyor. League of Legends süperstarı Faker, profesyonel olmadan önce Razer DeathAdder’ı kullanıyordu. Daha sonra DeathAdder ile 2013, 2015 ve 2016 Dünya Şampiyonaları’nı kazandı.

Tüm oyun türlerinde, oyuncular fare seçimi olarak DeathAdder’ı seçerken, bunun yanında yapımcılar da Razer ile ortaklıklarını en üst seviyede kullanarak Overwatch, Destiny 2, Rise of the Tomb Raider, Call of Duty: Black Ops, World of Tanks, Dragon Age II ve Guild Wars gibi AAA oyunlarındaki sanat çalışmaları ile DeathAdder’ın kalitesini öne çıkartıyorlar.

DeathAdder, sol el odaklı olarak da üretilen ilk oyun faresi olarak da tarihe geçmiş bulunuyor. Kullanıcılarını dinleyen Razer, sol ele uygun DeathAdder’ı orijinal versiyonunun birebir görüntüsünde (mirror image) hazırlayıp, solaklara avantaj sağlamak için “onlara özel olarak tasarlanmış fare taleplerini” karşılıyor.

#Razer, #eSpor

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: