Oasis Games Yeni Oyunu Fringe Wars’u Duyurdu

Uzay temalı MOBA oyununun yılın üçüncü çeyreğinde Steam üzerinden yayınlanması bekleniyor

Yayınladığı oyunlarla ülkemizde büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Oasis Games yeni oyunu Fringe Wars’u tanıttı. E3’te Sony tarafından PlayStation’a çıkması beklenen en iyi oyunlar arasında gösterilen Fringe Wars çok yakında Steam’deki yerini alacak.

1497355257_fw_t_33

Oyuncular ulusların ortadan kalktığı ve uzayın çok şirketli gruplar tarafından kontrol edildiği bir evrende hayatta kalmak için birbirlerine karşı kıyasıya bir mücadeleye girişecekler. Bunu yapmak içinse oyunun başında kendilerine sunulan 5 farklı gemiden birini seçip mümkün olduğunda fazla çarpışmayı kazanmaya çalışacaklar. Seçilen her gemi ise farklı bir oynanışa sahip olacak ve kazanmak için uygun stratejilerin seçilmesini gerektirecek.

Oyundaki gemileri üstlendikleri görevlere göre Tank, Keskin Nişancı, Taarruz, Keşif ve Destek olarak 5 farklı sınıfa ayırmak mümkün. Her biri kendine has görünüşe ve oynanışa sahip olacak gemiler, oyuncuları kazanmak için farklı taktiklere ve oyun tarzlarına başvurmak zorunda bırakacak.

1497355258_fringe_wars_ss2

Oyuncuların karşı takımdaki gemileri patlatarak belli bir puana ulaşmaya çalışacakları Team Deathmatch ve haritanın belli noktalarını ele geçirerek karşı takıma üstünlük kurmaya uğraşacakları Team Domination gibi alışıldık oyun modları barındıran Fringe Wars, rekabetçi oyunları seven oyuncular için özel bir MOBA moduna da sahip olacak.

1497355263_fw_t_37

Fringe Wars’un dikkat çekici bir başka yanıysa, oyunculara gemilerini çeşitli geliştirmeler, farklı silahlar ve yeni özelliklerle kişiselleştirme imkânı vermesi. Her geminin değiştirilebilir 4 parçası var ve oyucular 30 farklı modül arasından seçtikleri parçaları kullanarak birbirinden farklı gemi konfigürasyonları oluşturabilecekler.

Global duyurusu Sony tarafından E3’te yapılan Fringe Wars yakın zamanda Steam’de yayınlanacak.

#OasisGames, #FringeWars, #MOBA, #UzayTemalı, #Steam, #Sony, #PlayStation, #manset

Yorum Yok

Cevap Yaz

*

*

 
 

Popüler Yazılar