Mobit Bilişim iş ortaklarıyla buluştu…

Yeni hedeflerin, iş fırsatlarının ve yeni satış stratejilerinin konuşulduğu toplantıda, artık markaların ürün değil, müşteri ve çözüm odaklı satış yapması gerektiği vurgulandı…

Mobit Bilişim A.Ş. iş ortakları buluşmasında, eğitim, sağlık, perakende, horeca ve diğer başlığıyla 5 kategoride çözümler sunduklarını açıkladı. Mobit Bilişim A.Ş. 5 kategoride gruplandırdığı çözümlerini ve bu gruplara yönelik markalarını iş ortakları ile tanıştırdı. Türkiye’nin her yerinden gelen iki yüzden fazla iş ortağı ile yeni satış stratejileri, markalar ve müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımlar paylaşıldı.

Mobit bilişim 2015 yılı ile birlikte bayi ağını arttırmayı hedefliyor…

Toplantıda konuşan, Mobit Bilişim A.Ş. Satış Müdürü Ahmet Sinan Ekinci, 2015 yılı itibariyle ürün odaklı yaklaşımdan, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşıma geçtiklerini söyledi. Ekinci ayrıca konuşmasında şunları ekledi: “Atanan yeni bölge temsilcilerimiz, proje kayıt sistemimiz ve iş ortağı portalımız sayesinde bu yıl hedeflerimizi geçmeyi planlıyoruz. 2014 yılı ciromuz 16 Milyon $ iken, 2015’te artan bayileşme hızı ile birlikte ciromuzu yıllık yüzde 20 ile yüzde 25 arttırmayı planlamaktayız.”

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: