Milestone Systems Merkezi Aramayı Tanıtıyor

Milestone XProtect Smart Client’da “merkezi arama”nın hayata geçirilmesiyle kullanıcılar, araştırma ve incelemelerini her zamankinden daha hızlı ve akıllıca gerçekleştirebilecekler!

Açık platform video yönetim yazılım pazarının lideri ve öncü tedarikçisi Milestone Systems, XProtect 2019 R3 video yönetim yazılımının en son güncellemesini kullanıcılarla buluşturdu. XProtect R3, aralarında akıllı merkezi arama, yeni aygıt sürücü geliştirme paketi, adaptif kamera akış yönetimi ve gelişmiş aygıt parola yönetiminin de bulunduğu pek çok yeni özellik ve yetkinlik sunuyor. Milestone Systems, bu yeni ürün güncellemesiyle; pazarın düşük maliyetli video teknolojisi çözümleri için artan taleplerini karşılarken, daha da yüksek performanslı bir yazılım geliştirmeyi de gözetmeye devam ediyor.

Smart Search / Akıllı Arama

2019 R3 sürümünün ana özelliklerinden biri, XProtect Smart Client’ta bulunan yeni merkezi arama platormu olan Smart Search (Akıllı Arama). Daha önce kullanıcılar, aradıkları verilere bağlı olarak, birden fazla bağımsız arama yaparken, Smart Search, kullanıcıların her şeyi tek bir yerde aramalarını mümkün kılıyor. Yeni “Arama” opsiyonuyla kullanıcılar, hareketleri, alarmları, olayları, yer imlerini ve diğer tüm veri türlerini tek bir yerde arayarak, daha hızlı ve verimli video incelemeleri sağlayabiliyorlar. Dahası, yeni Arama platformu aynı zamanda özelleştirilmiş filtreleme seçenekleriyle, iş ortağı entegrasyonlarını ve onların güçlü analitik yeteneklerini sorunsuz bir şekilde yerleştiriyor. Belirli eklentiler ve cihazlar sayesinde, çizgi geçişi ve alan içi nesne algılama gibi arama kriterleri doğrudan Arama Sekmesi’nde etkinleştirilerek, zamandan tasarruf ve verimlilik artışı sağlanıyor.

Milestone’un Sürücü Geliştirme Paketi

Milestone Systems, müşterilerine sektördeki en geniş cihaz desteği olan; 8.000’den fazla kamera ve cihazı destekleme imkanını sunuyor. XProtect cihaz desteğinin piyasadaki cihaz sayısı ile paralel olarak katlanarak büyümesini ve IoT gibi yeni cihaz türlerini desteklemesini sağlamak amacıyla, Milestone Systems yeni R3 sürümünde “Milestone’un Sürücü Geliştirme Paketi”ni kullanıcı ile buluşturuyor. Milestone Entegrasyon Platformu Yazılım Geliştirme Kiti (SDK) içinde yer alan Sürücü Geliştirme Paketi, büyük veya küçük cihaz üreticilerinin, kendi sürücülerini geliştirmelerine ve ONVIF’in özelliklerinin ötesine geçen daha hızlı cihaz uyumluluğu ve daha derin entegrasyon sağlamasına olanak tanıyor.

Uyarlanabilir Akış

Bu yeni özellik, Smart Client veya Smart Wall’daki gibi videonun tam ekrandan daha küçük boyutlarda görüntülendiği, yüksek çözünürlüklü bir görüntü gerekmediği durumlarda, kullanıcıların kayıt sunucusundan daha düşük çözünürlükte akışlar almalarını sağlıyor. Bu da, kullanıcılara daha kolay görüntüleme ve daha iyi bir kullanıcı deneyiminin yanında, ihtiyaç duyulmayan yüksek çözünürlüklü videoların kodunu çözmek için kullanılan donanımı azaltması sayesinde, daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti (TCO) ve organizasyondaki diğer ihtiyaçlar için kullanılabilecek daha iyi bir bant genişliği imkanı sunuyor.

Yeni Cihaz Parola Yönetimi

Yeni Cihaz Parola Yönetimi, XProtect’in yeni kurulumlar ve mevcutların genişletilmesi sırasındaki kullanım kolaylığı ve gelişmiş siber güvenlik konularındaki odaklanmasını sürdürüyor. Bu özellik, sistem yöneticilerinin, seçilen cihaz üreticileri için tüm cihazların şifrelerini doğrudan XProtect Management Client üzerinden toplu halde ya da tekli olarak yönetmelerini sağlıyor. 2019 R3 güncellemesi; desteklenen cihaz üreticisi firma sayısını iki katına çıkarırken, gelecekteki parola değişikliklerini de kuruluşlardaki kadansa ve parola ilkelerine göre ayarlayarak, cihaz parola yönetimini tamamen otomatik hale getirme seçeneğini ekliyor.

#Milestone Systems, #XProtect R3

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: