Lenovo’dan Golf Club’da CIO buluşması

Lenovo, bilgisayar pazarına sunduğu en yenilikçi ürünü olan “ThinkCentre 92p Tiny” modelini Destek Bilgisayar ile birlikte iş ortaklarına tanıttı.

Dünyanın en büyük PC üreticilerinden Lenovo, Destek Bilgisayar ile beraber Kemer Country Golf Club’da keyifli bir CIO buluşması gerçekleştirdi. Aralarında Mavi Jeans, Elmor, İTÜ, Johnson&Johnson, Philip Morris, Nestle gibi sektöründe önemli yere sahip olan şirketlerin CIO’larının bulunduğu buluşmada, Tiny ürününü yakından inceleme ve test etme imkanı sağlandı. Lenovo’nun golf topu çapındaki boyutuyla görenleri şaşkına uğratan ve masaüstü bilgisayar pazarına sunduğu en yenilikçi ürünü olan “ThinkCentre M92p” iş ortaklarının beğenisini topladı.
İsmi sizi yanıltmasın
1 kg. ağırlığı ve golf topu çapındaki (34.5 mm) ebatlarıyla masaüstü pazarının en “mini”si unvanını kazanan Tiny ThinkCentre M92, Intel Core işlemciyle desteklenen “Intel vPro Support” teknolojisi ile kullanıcılarına, basitleştirilmiş masaüstü ve bulut yönetimi sağlıyor. Yerleşik Wi-Fi teknolojisiyle kullanıcıların ofislerini yanlarında taşımalarına imkan sağlayan Tiny, tüm bu özellikleriyle performans ve kullanım kolaylığıyla da öne çıkıyor. “Cisco Energy Wise” teknolojisi ve Platinum güç tasarrufu ünitesi ise Tiny’nin % 92’ye varan enerji tasarrufuyla fark oluşturması neden oluyor. USB 3.0 ve Wi-Fi özellikleri de bulunan Tiny ayrıca, Lenovo’nun Microsoft’la birlikte geliştirdiği “Enhanced Experience 3.0”

 

 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: