Lenovo, basketbol yıldızları ile aynı reklam filminde oynama fırsatı sunuyor

Teknoloji devi Lenovo, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Ana Sponsorluğu kapsamında çekilecek reklam filminde basketbol tutkunlarını oynatacak. Sosyal medya platformları üzerinden başvurulabilecek yarışma için katılımcıların tek yapması gereken basketboldaki performanslarını en yaratıcı şekilde anlatmaları… Hayalinizdeki basketbol yıldızları ile aynı reklam filminde oynama şansını kaçırmayın…

Dünyanın ve Türkiye’nin lider ve öncü bilgisayar üreticisi Lenovo, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Ana Sponsorluğu kapsamında çekilecek reklam filminde yıldız basketbol oyuncuları ile oynama şansı sunuyor.

Basketbolseverlerin, Lenovo Türkiye’nin hayal gibi bu yarışmasına katılması çok kolay. Yarışmaya katılmak isteyenlerin basketbol performanslarını sosyal medya platformlarında fotoğraf veya video yükleyerek ya da bir metin ile anlatabilecek. Yarışmaya katılanların #SahadaNefesKesenPerformans hashtag’ini kullanmaları ve @lenovoturkiye hesabını mention’laması gerekiyor.

10 Haziran 2018 tarihine kadar sürecek kampanyada tüm cevaplar, Lenovo tarafından belirlenen jüri tarafından değerlendirilecek. Jüri, içeriklerin özgünlüğüne ve yaratıcılığına göre kazananı belirleyecek. Kazanan 23 Haziran 2018 tarihinde Lenovo Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

 #lenovo, #basketbolyildizlari

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: