HUAWEI Ulaştırma Günü KKTC’de Gerçekleştirildi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Akıllı Geleceğe Yolculuk teması ile düzenlenen Huawei Ulaştırma Günü büyük ilgi gördü. 28-30 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen etkinlikte, dijital dünyanın bireylere ve kurumlara sağladığı avantajlar değerlendirilirken, iş süreçlerinde yaşanan dönüşüm de masaya yatırıldı…

Dünyanın önde gelen bilgi ve iletişim teknolojileri firmalarından biri olan HUAWEI, birey ve kurumların hayatını değiştiren dijital dönüşümün etkilerini Ulaştırma Günü etkinliğinde ele aldı. Yapılan yatırımlar ve yenilikçi çalışmalarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren HUAWEI, uçtan uca çözümleriyle hayatı kolaylaştırıyor. Kamu ve özel sektörün yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe yoğun katılım gerçekleştirildi. Konusunda uzman isimlerin ve sektör profesyonellerinin yer aldığı etkinlikte, ulaşım sektörünün geleceği değerlendirildi.

HUAWEI Enterprise bulut çözümleri verimlilik sağlıyor

Bağımsız kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen araştırmalarda; ses tanıma, yüz tanıma, akıllı kontrol, akıllı takip gibi teknolojiler ön plana çıkıyor. Günümüzde, yapay zeka kullanımı giderek artıyor. Verimliliği sağlamak ve güvenlikte öne geçmek, bütün kurumlar için büyük avantaj sağlıyor. HUAWEI Ar-Ge çalışmaları ile yenilikçi teknolojilere odaklanıyor. Ulaşım ağlarının yönetim işlemlerini basitleştirmek ve değerlerini üst seviyelere çıkarmak için çözümler sunuluyor.

HUAWEI, yeni nesil depolama ürünleriyle fırsatlar sunuyor

Birçok alanda olduğu gibi HUAWEI depolama alanında da sektöre öncülük ediyor. Sunulan çözümler sayesinde iş ortaklarına katma değer sağlayan HUAWEI, kritik önem taşıyan ulaştırma hizmetlerinde depolama kaynakları yönetimine yardımcı oluyor. HUAWEI çözümleri sayesinde ulaştırma sahası içi ve dışındaki alanlarda kesintisiz bir hizmet deneyimi elde edilmesini mümkün kılıyor.

Değer katan ve farklılık yaratan veri merkezi çözümleri

Yeni nesil veri merkezi çözümleriyle, ulaştırma alanındaki iş ortaklarına büyük avantajlar sunuluyor. Yenilikçi, verimli, müşteri odaklı ürün ailesi sayesinde ihtiyaçlar özelinde modüler sistemler kurulabiliyor. HUAWEI, yılların veri merkezi geliştirme deneyimini yükselterek, yenilikçi bulut veri merkezi çözümleriyle endüstriye önderlik ediyor.

#Huawei, #KKTC

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar