Huawei Teknik Servisi Ankara’da Açıldı

Huawei, Türkiye akıllı telefon sektöründe çığır açan satış sonrası servis ve VIP hizmet anlayışıyla yeni servis noktasını Ankara’da açtı.1486108752_HuaweiSat____Sonras__Direkt__r__FehmiDemirel_HuaweiT__ketici__r__nleri____Grubu__lkeM__d__r__YangZhongbo_HuaweiYetkiliServisiFixsmartGenelM__d__r__CihanEvrenPekuz

Huawei, inovasyona verdiği önem ile yarattığı yenilikçi ürünlerin yanı sıra kullanıcılarına ayrıcalıklı satış sonrası hizmet sunduğu yeni servis noktasını, Ankara’ da hizmete açtı.

Avantajlı satış sonrası hizmetleri, Huawei yeni servis noktasında kullanıcılara yenilikçi deneyim alanları sunuyor. Bu hizmetler dahilinde kullanıcılar örnek cihazları deneyimleyebilmenin yanı sıra cihazlarının tamir süreçlerini izleme imkanı da bulacaklar.

Akıllı telefon sektöründe Türkiye’de bir ilk olan, kullanıcıların telefonlarının kapılarından alıp kapılarına teslim edildiği ‘’kapıdan kapıya servis’’ hizmeti, Ankara servis noktasında da sunulmaya devam edilecek. Kullanıcıların bu kolaylıktan yararlanmak ve VIP hizmet ayrıcalığını yaşamak için Huawei Destek Hattı’ndan  randevu almaları yeterli olacak.

#Huawei #TeknikServisi #Teknik #Servis #Ankara #Açıldı

3 Yazıda ki Yorumlar
 • Mustafa Arslan
  5 Mayıs 2017 at 08:06 -

  Huawei marka telefonum var garantisi yeni bitti telefonumda programsal bı sıkıntı var rehberim deki kişiler birbirine karışıyor yardımcı olursanız sevinirim.

 • Zafer KARAHAN
  20 Ekim 2017 at 14:59 -

  Huaweı p7 marka telefonumun sım kart okuyucu yuvası arızalandı bu konuda yardımcı olmanızı rıca edecegım

 • Emre gunuc
  6 Mart 2018 at 11:29 -

  Merhaba

  Geçen hafta Vodafone bayinizden bir mate pro 10 aldım. Bu konuda müşteri temsilcisi 2 hat çalışır dedi.İnternette hatların nasıl takıldığını gösteren bir video ile karşılaştım fakat çift hattı devreye alamadım bir tavsiyeniz var mı

 •  
   

  Popüler Yazılar

  %d blogcu bunu beğendi: