Huawei Teknik Servisi Ankara’da Açıldı

huawei

Huawei, Türkiye akıllı telefon sektöründe çığır açan satış sonrası servis ve VIP hizmet anlayışıyla yeni servis noktasını Ankara’da açtı.1486108752_HuaweiSat____Sonras__Direkt__r__FehmiDemirel_HuaweiT__ketici__r__nleri____Grubu__lkeM__d__r__YangZhongbo_HuaweiYetkiliServisiFixsmartGenelM__d__r__CihanEvrenPekuz

Huawei, inovasyona verdiği önem ile yarattığı yenilikçi ürünlerin yanı sıra kullanıcılarına ayrıcalıklı satış sonrası hizmet sunduğu yeni servis noktasını, Ankara’ da hizmete açtı.

Avantajlı satış sonrası hizmetleri, Huawei yeni servis noktasında kullanıcılara yenilikçi deneyim alanları sunuyor. Bu hizmetler dahilinde kullanıcılar örnek cihazları deneyimleyebilmenin yanı sıra cihazlarının tamir süreçlerini izleme imkanı da bulacaklar.

Akıllı telefon sektöründe Türkiye’de bir ilk olan, kullanıcıların telefonlarının kapılarından alıp kapılarına teslim edildiği ‘’kapıdan kapıya servis’’ hizmeti, Ankara servis noktasında da sunulmaya devam edilecek. Kullanıcıların bu kolaylıktan yararlanmak ve VIP hizmet ayrıcalığını yaşamak için Huawei Destek Hattı’ndan  randevu almaları yeterli olacak.

#Huawei #TeknikServisi #Teknik #Servis #Ankara #Açıldı

1 Yorum

Cevap Yaz

*

*

  • Mustafa Arslan
    5 Mayıs 2017 at 08:06 - Reply

    Huawei marka telefonum var garantisi yeni bitti telefonumda programsal bı sıkıntı var rehberim deki kişiler birbirine karışıyor yardımcı olursanız sevinirim.