“HP Neverstop Lazer Yazıcı” İş ve Sosyal Yaşama Yön Veriyor

Dünyanın İlk Toner Doldurulabilir Tanklı Lazer Yazıcısı

Teknolojinin hızlı gelişimi, iş ve sosyal hayatımızın her alanına, hatta alışkanlık ve iş yapış tarzımıza hızlıca adapte oluyor; daha da ileri gidip yön veriyor. Kullanıcılar artık sadece maliyet odaklı yaklaşım yerine bütüncül deneyimi tercih etmekte, daha esnek ve kesintisiz çalışabilme imkânları sunabilen sistemler üzerinde karar vermektedir.

HP Neverstop lazer yazıcı, şirketin sürdürülebilir iş disiplini merkezinde tasarlanmış bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Ürün tasarımında günümüz kullanıcılarının değer verdiği; ekonomik tasarruf ve verimlilik, kesintisiz baskı imkânı, günümüz teknolojik cihazları ile uyumluluk, mobil aplikasyon desteğini bir araya getirirken çevresel atıkların azaltılmasına da katkıda bulunmaktır.

Toner maliyetlerinden % 80’e kadar tasarruf edin…

Kaliteden taviz vermeden çok düşük maliyetli baskılar üretin.
HP’nin yenilikçi teknolojisiyle işteki kesintileri minimuma indirin
Çok fazla baskı alıyor ve sık sık toneriniz bitiyorsa, yeni HP Neverstop Lazer Yazıcı tam size göre. HP Neverstop Lazer Yazıcı, lazer baskıda en düşük dolum maliyetleriyle işinizi akıllıca yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yüksek baskı kapasiteli yedek toner tankı dolum seti ile yazıcı kaynaklı iş kesintilerini minimuma indirin.
Toneriniz bittiğinde 15sn. içinde kendiniz doldurun; dökülme & kirletme derdi yok, stres yok.
Toner tankını doldurmak üzere tasarlanmış yedek toner dolum setinin yenilikçi tasarımı; elinizi bile kirletmeden, saniyeler içinde tekrar baskı almaya dönmenize yardımcı olur.
Kutudan çıkar çıkmaz, 5000 sayfaya kadar baskı kapasitesi…
Kesintileri en aza indirin. Kutudan çıktığı andan itibaren, muadillerine göre 10 kata kadar daha fazla sayfa basın.
Kaliteden ödün vermeden tonerinizi kendiniz doldurun.
Alternatif kopya ürünler veya toner dolum ürünleriyle neredeyse aynı maliyete edinebileceğiniz HP orijinal sarf malzemeleriyle kolay ve düşük maliyetle baskı alın.

HP Neverstop lazer yazıcıyı HP İş ortağı Eksa aracılığı ile satınalabilirsiniz.

Eksa

Eksa Elektronik Bilgi İşlem San. ve Dış Tic. A.Ş. teknoloji ürünlerinin tüketiciye ulaştırılmasını sağlayan dağıtım şirketidir.
2002 yılında Kadıköy’deki mağazası ile ticari hayatına başlayan Eksa Elektronik, 2006 yılından buyana 5000m2 kapalı alana sahip Çamlıca merkez binasında 110 çalışanı ile hizmet vermektedir.
200’den fazla marka, binlerce ürün çeşidi ile 4000’ini aşkın iş ortağına “tek noktadan tedarik” imkanı sağlayan Eksa Elektronik, 2018 Bilişim 500 araştırmasında IT donanım dağıtım sıralamasında 5. ve Yazıcı Donanım ürünlerin de 4. Sırada yer almaktadır.

#HP, #Eksa Elektronik, #HP Neverstop Lazer Yazıcı

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: