Gelecek Herkesi, Trendler Zirvesi İse Sizi Çağırıyor!

Trendler Zirvesi bu yıl 20-21 Aralık Tarihlerinde İTÜ Maslak Kampüsü’nde Gerçekleştirilecek

Bu yıl üçüncüsü ile katılımcılarıyla buluşacak olan Trendler Zirvesi İTÜ Maslak Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde 20-21 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek…

İstanbul Teknik Üniversitesi Yatırım Külümü tarafından gerçekleştirilen etkinlik genç kadrosu ve dinamikliği ile dikkat çekiyor. Her yıl değişen trendleri ele alarak adeta yeniden doğduklarını söyleyen Trendler Zirvesi 2019 Eş Koordinatörü Yiğithan Osmanoğlu etkinlikle ilgili detayları şöyle paylaşıyor: “Bizler her yıl ‘değişen’ trendleri ele alarak adeta yeniden doğuyoruz. Bu sene, dünyanın değişim hızının artması ve buna ayak uydurmanın zorlaşması hakkında katılımcılarımızı bilgilendireceğiz. 7’den 70’e herkesin aklında soru işareti oluşturması sebebiyle çağımızın trendi olan bu konuya ‘Geleceğe Adaptasyon’ başlığı ile açıklık getireceğiz.

Çağımızın trendi olarak adlandırdığımız konumuz her yerde söz edilen fakat üstünde durulmayan bir noktadan ortaya çıktı: DEĞİŞİM. Dünyamızda her daim var olan fakat çağımızın getirdikleriyle beraber ivmelenerek artan değişime adapte olmamız artık çok daha zor bir hal alıyor. Bizler de Yatırım Kulübü olarak gerçekleştirdiğimiz bu zirvemizde tüm sektörlerden yenilikçi ve ileri görüşlü insanları ağırlayarak katılımcılarımız geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz. Aynı zamanda renkli ve inovatif fuaye alanıyla da katılımcılarına geleceğin çok yakın olduğunu her daim hissettirecek zirvemizde bu sene sizi şöyle isimler bekliyor:
Monster Notebook CEO İlhan Yılmaz,
n11.com CMO Zafer Özçelik,
Petrol Ofisi CIO Handan Karakuş,
Strateji ve İnovasyon Danışmanı Mustafa İçil,
Coca-Cola İçecek CIDO Leyla Deliç,
Logo Yazılım Dijital Dönüşüm Genel Müdürü Süheyla Özgül,
Eski Basketbolcu, spor sunucusu Şükran Albayrak moderatörlüğünde geçecek olan Milli Voleybolcu Bahar Toksoy Guidetti ve Possiblesoft Sporcu Kariyer Planlama Direktörü Pınar Bekbölet Paneli,
Şan Eğitmeni Emre Yücelen ve daha birçok alanında duayen ismi ağırlayacağımız zirvemiz ve konuşmacılarımız sizlerin katılımını bekliyor.
Bu yenilikçi etkinliğin ön kayıt fırsatlarından (VIP koltuk seçimi, indirimli sertifika fiyatları, etkinlik konuşmacıları imzalı hatıra notu, özel çekilişler vb.) faydalanmak için alttaki linke tıklamayı unutmayın.”

ANASAYFA

#İTÜ, #Trendler Zirvesi

 
 

Popüler Yazılar