ERS Yazılım A.Ş.’den Seyahat Acenteleri ve Tema Parklara Hayatı Kolaylaştıran Uygulama

Dinamik paketleme yapan, çok dilde çalışan, otel+uçak+transfer+tur hizmetlerini bir arada sunan Travelaps, zaman ve enerji harcamadan online satış yapma imkanı sunuyor. Birçok ilke imza atan, yazılım sektörünün öncülerinden Talya Bilişim, iştiraki ERS Yazılım A.Ş.’ye ait Travelaps.com ile turizm sektörüne önemli bir katkı sunuyor…

XML bağlantılarıyla dinamik paketleme yapan, çok dilde çalışan Travelaps.com, bir aradaki otel+uçak+transfer+tur hizmetlerin satışına imkan vermesiyle seyahat acenteleri ile tur operatörlerinin işini çok daha kolay hale getiriyor.
Zaman ve enerji kaybının önüne geçerek, seyahat organizasyonlarını pratikleştiren Travelaps.com’dan yararlanmak için birkaç tanım ve ayar yaparak, kendi alan adınızı Travelaps.com serverlarına yönlendirmeniz yeterli. Sonrasında kendi web sitenizde, kendi adınızla hemen satış yapabiliyorsunuz.

Hem Güvenilir Hem Ekonomik

25 yılı aşkın süredir yazılım sektöründe teknoloji üreten Talya Bilişim’in Ortağı Nilüfer Durukal, Türkiye’nin Windows tabanlı ilk otel yazılım sistemi Elektra, kimlik okuma ve aktarma programı Kimlikokur ile bulut tabanlı turizm yazılımı Elektraweb gibi önemli projelere imza attıklarını hatırlatarak, “Bunların yanısıra online biletleme otomasyonu Ticketaps ile turizm ve konaklama sektöründe en kapsamlı web tabanlı otel yönetim sistemi Elektraweb’i hayata geçirdik. Bu hizmetlerimize, hem komple hem en son teknolojiyi kullanan seyahat portalı çözümü sunan Travelaps.com’u da ekliyoruz” dedi.

Durukal, Travelaps.com’un detaylarını şöyle açıkladı: “Bir seyahat şirketi, komple bir online satış çözümü istediği zaman, biz seyahat acentesinin kendi otel, uçuş, tur ve transfer servislerini, dünyadaki diğer XML sağlayıcıların servisleriyle birbirine bağlayarak dinamik paketleme yapabiliyoruz. Böylece onların online olarak satış yapması için güvenilir, mükemmel ve ekonomik bir platform oluşturuyoruz. Birçok seyahat sektöründeki dev online firma bu çözümü kullanmış, test etmiş ve en iyi performansta geri bildirimlerde bulunmuş durumda. O nedenle, bu alandaki en iyi çözümü en düşük fiyata biz sunuyoruz. Travelaps altyapısını kullanan şirketlerden biri de Türk Telekom. Öte yandan Travelaps, Eğlence ve Tema Parkları Otomasyon Sistemleri de üretiyor. Bu sistemimizi kullananlar arasında da İsfanbul ve Land Of Legends’ı sayabiliriz” dedi.

Durukal, Travelaps’ın medikal turizm çözümleri kapsamında, sağlık turizmi konusunda faaliyet göstermek isteyen kurumların kendi web siteleri ya da bir portal üzerinden hastalar ve aracı kurumların taleplerini takip edebilme olanağı sunduğunu da sözlerine ekledi.

#Travelaps.com, #Talya Bilişim, #ERS Yazılım

 
 

Popüler Yazılar