Epson ISE’de Deneyimsel Teknolojileriyle Şov Yaptı!

Epson, 11-14 Şubat tarihleri arasında Amsterdam’da gerçekleştirilen ISE (Integrated Systems Europe – Avrupa Entegre Sistemler) Fuarı’nda 30.000 lümen lazer projektörü EB-L30000U’yu lanse etti. Standında deneyimsel şovlar sunan Epson, yeni modeli için çiftli kurulum yaparak 60.000 lümenlik gelişmiş 4K lazer teknolojisiyle ziyaretçilerini etkiledi…

Epson standına bu yıl, Formula 1 aracıyla yapılan mapping gösterisinden oluşan #EpsonUnboxed konsepti damga vurdu. Çarpıcı görselliğiyle dikkat çeken enstalasyon, çeşitli karmaşık grafikler ve projeksiyon haritalama efektleriyle gerçekleştirildi. Tamamen Epson kurulum projektörleriyle sahnelenen çalışma, gerçek bir Formula 1 yarış otomobilinin bir kutunun içinden yavaş yavaş çıkmasını anlatan etkileyici bir hikaye biçiminde tasarlandı.

Moverio ile Amsterdam’da İspanya gezisi sürprizi
Epson standında öne çıkan bir başka gösteride ise Moverio akıllı gözlük kullanıldı. Moverio ile kurgulanan arttırılmış gerçeklikte ziyaretçiler, sanal bir turistik trende seyahat ettiler ve İspanya’nın Toledo şehrinin sokaklarında gezerek Epson’un yüksek lümenli projektörleriyle yeniden yaratılan kentin güzelliklerini keşfettiler.

Epson’un bu yıl ISE’de görücüye çıkardığı diğer yenilikler ise şöyle:

• 30k ve 25k yüksek lümenli lazer projektörler için yeni bir Ultra Kısa Mesafeli lens: ELPLX03. (Epson, 5.500 ila 30.000 lümen arasında değişen tüm değiştirilebilir lens modelleri için sıfır offset, ‘Ultra Kısa Mesafe’ çözümü sunan tek projektör üreticisidir).
• İş toplantıları için çift bağlantılı kenar harmanlama sunan yeni bir ultra kısa mesafeli lazer projektör: EB1485Fi
• İki yeni tabela projektörü: Perakende ekranlar için EB-W70 ve kurumsal tabelalar için EB-805F
• Yeni, sezgisel, kullanımı kolay ProAV MAC tabanlı bir yazılım aracı.

#Epson, #Moverio, #ISE

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: