En İyi Kurumsal Performans ile Yılın LSP İş Ortağı Data Market

 

Geleneksel “Microsoft İş Ortakları Zirvesi”, 12 Eylül’de İstanbul’da gerçekleştirildi. Microsoft ekosisteminden 300’e yakın iş ortağının katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte Data Market, kurumsal performansıyla Yılın LSP İş Ortağı ödülüne layık görüldü.

Microsoft Türkiye, 12 Eylül’de Swissotel İstanbul’da gerçekleştirdiği geleneksel “Microsoft İş Ortakları Zirvesi”nde iş ortaklarıyla bir araya geldi. Etkinlikte dijital dönüşüm, yeni iş ortaklığı yapısı ve Microsoft’un vizyonunun sunduğu fırsatlar gibi birçok konu değerlendirildi. Data Market, kurumlara dijital dönüşümü gerçekleştirirken mevcut lisans yatırımlarından da en yüksek geri dönüşü sağlamalarına yönelik sunduğu kurumsal hizmetlerle  yılın en iyi LSP İş Ortağı ödülüne layık görüldü. Data Market Genel Müdürü Murat Boyla “Data Market olarak 2018 yılında bulut teknolojileri konusundaki yatırımlarına Direct CSP iş ortağı olarak devam edeceğiz. Bu dönüşüm sürecinde LSP kimliğimizle aldığımız bu ödülü hem kendi adımıza hem de müşterilerimiz adına değişimi iyi yönettiğimize dair yorumluyoruz” dedi.  Data Market son 8 senede 6 kez yılın en iyi LSP İş Ortağı ödülüne layık görülmüştür.

Data Market hakkında:     

Türkiye bilişim sektörü lider firmalarından biri olan Data Market, çözüm sağlayıcı ve sistem entegratörü kimliğiyle, müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri bir bilgi teknolojileri iş ortağıdır. Finans, telekomünikasyon, perakende, enerji, kamu ve genel sektörlerden birçok önemli referansı olan Data Market, sunduğu kurumsal çözümlerle müşterilerine esneklik, iş sürekliliği ve verimlilik kazandırmayı hedeflemektedir.

Data Market sektördeki 25. yılını kutlarken, teknoloji gibi her gün değişen bir sektörde kendisini sürekli yenileyerek sürdürülebilir teknoloji çözümleri sunmaya devam etmektedir.

#kurumsal, #performans, #lsp, #guncel

Yorum Yok

Cevap Yaz

*

*

 
 

Popüler Yazılar