Dünyanın Önde Gelen Kargo Şirketlerinden DPD, Honeywell Mobil Bilgisayarları Tercih Etti

Mobil bilgisayarlar paket dağıtımı yapan sürücüler için büyük önem taşıyor. Bilgisayarların zorlu koşullara dayanmalarını sağlayacak güce, önemli verileri iletebilecek düzeyde ileri teknolojiye sahip olmaları gerekiyor.  DPD Avrupa çapında sahip olduğu 12.000 mobil bilgisayarı yönetmek için Honeywell’in ™ Remote MasterMind  cihaz yönetimi yazılımını kullanıyor.

Dünya çapında koli ve ekspres dağıtım şirketi DPD, Almanya, Avusturya, İsviçre, Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’daki 12.000 sürücüsünün tamamını Honeywell (NYSE: HON) Dolphin 99EX mobil bilgisayar ile donatıyor.

Her gün 2,5 milyon kolinin dağıtımından sorumlu olan DPD, depo müdürlerinin ve yöneticilerinin yazılım güncellemeleri yapmalarını ve bilgisayarların tek bir gösterge panelinden düzgün bir şekilde çalışıp çalışmadığını doğrulamalarını sağlayan Honeywell’in Remote MasterMind cihaz yönetimi yazılımını da destekliyor.

Kargo şirketleri sürücülerinin barkod okurken, müşteri sinyallerini alırken ve bir sonraki teslimat noktalarına giden en uygun rotayı belirlerken nemli, soğuk ya da tozlu ortamlarda koli dağıtımı yapmalarına imkan veren bir uygulamaya ihtiyaç duyuyor.

“Bu önemli teknoloji yatırımı için gereksinimlerimiz netti: kullanıcı dostu bir mobil bilgisayar, düzgün tarama yazılım performansı ve gelecekte işlem artışı karşısında hazır olmamıza yardımcı olarak bütün bir çözüm. ” diyen DPD Geopost (Almanya) Operasyon Direktörü Peter Störring şunları söyledi: “Ayrıca, ekipmanımızı yönetmek için bir yazılım sistemine de ihtiyacımız vardı; ve Honeywell’in Remote MasterMind ürünü bize verimlilik konusunda kesin bir üstünlük sağlıyor. İhtiyaçlarımızı her açıdan en iyi şekilde karşılayabilecek olan Honeywell teknolojisiydi.”

2 Yazıda ki Yorumlar

Cevap Yaz

*

*

 • Muhittin
  13 Şubat 2017 at 02:22 - Reply

  Merhaba bu cihazın fiyatı nekadar ve hangi işletim sistemi ile çalışmaktadır?ve nerden teymin edebilirim

 • Muhittin
  13 Şubat 2017 at 02:33 - Reply

  Bir sorum daha var
  El termineli ayri mi satılıyor yoksa kendi bilgisayar (PC) programile(Softwere) birlikte mı geliyor?
  Ben kosovada Kargo surketi kurdum ilgineniyorum

 •  
   

  Popüler Yazılar