Dünyanın İlk Toner Doldurulabilir Tanklı Lazer Yazıcısı

“HP Neverstop Lazer Yazıcı”

Teknolojinin hızlı gelişimi, iş ve sosyal hayatımızın her alanına, hatta alışkanlık ve iş yapış tarzımıza hızlıca adapte oluyor; daha da ileri gidip yön veriyor. Kullanıcılar artık sadece maliyet odaklı yaklaşım yerine bütüncül deneyimi tercih etmekte, daha esnek ve kesintisiz çalışabilme imkânları sunabilen sistemler üzerinde karar vermektedir.

HP Neverstop lazer yazıcı, şirketin sürdürülebilir iş disiplini merkezinde tasarlanmış bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Ürün tasarımında günümüz kullanıcılarının değer verdiği; ekonomik tasarruf ve verimlilik, kesintisiz baskı imkânı, günümüz teknolojik cihazları ile uyumluluk, mobil aplikasyon desteğini bir araya getirirken çevresel atıkların azaltılmasına da katkıda bulunmaktır.

Toner maliyetlerinden % 80’e kadar tasarruf edin…
Kaliteden taviz vermeden çok düşük maliyetli baskılar üretin.
HP’nin yenilikçi teknolojisiyle işteki kesintileri minimuma indirin
Çok fazla baskı alıyor ve sık sık toneriniz bitiyorsa, yeni HP Neverstop Lazer Yazıcı tam size göre. HP Neverstop Lazer Yazıcı, lazer baskıda en düşük dolum maliyetleriyle işinizi akıllıca yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yüksek baskı kapasiteli yedek toner tankı dolum seti ile yazıcı kaynaklı iş kesintilerini minimuma indirin.
Toneriniz bittiğinde 15sn. içinde kendiniz doldurun; dökülme & kirletme derdi yok, stres yok.
Toner tankını doldurmak üzere tasarlanmış yedek toner dolum setinin yenilikçi tasarımı; elinizi bile kirletmeden, saniyeler içinde tekrar baskı almaya dönmenize yardımcı olur.
Kutudan çıkar çıkmaz, 5000 sayfaya kadar baskı kapasitesi…
Kesintileri en aza indirin. Kutudan çıktığı andan itibaren, muadillerine göre 10 kata kadar daha fazla sayfa basın.
Kaliteden ödün vermeden tonerinizi kendiniz doldurun.
Alternatif kopya ürünler veya toner dolum ürünleriyle neredeyse aynı maliyete edinebileceğiniz HP orijinal sarf malzemeleriyle kolay ve düşük maliyetle baskı alın.

HP Neverstop lazer yazıcıyı HP İş ortağı Çözüm A.Ş. aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Çözüm A.Ş.

İletişim ve teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmelerin yaşamımızı, kültürümüzü, iş yapış biçimlerimizi yeniden şekillendirdiği günümüzde, Çözüm A.Ş. 1992’den günümüze bilişim sektörünün odağında faaliyet göstermektedir.
Çözüm A.Ş. bugün geldiği noktada; kurum kültürü, marka kimliği, sahip olduğu değerler, çalışma prensipleri, hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile sektörün önemli oyuncularından birisidir. 3 şubesi, 70’den fazla çalışanı, 2500’ü aşkın bayi ağı, TSE, ISO 9001:2015 kalite belgesi ile yurt çapında faaliyetlerini yürütmektedir.

#HP, #Çözüm A.Ş. #HP Neverstop Lazer Yazıcı

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: