Dünya da ilk! IP Güvenlik Kamerasında Son Nokta ”Anında Bildirim Sevki” özelliği

Bu IP kamera, son kullanıcı marketi hedeflenerek üretilmiş, Dünyadaki ilk ‘’Çift taraflı sesli iletişim’’ ve ‘’Anında Bildirim Sevki’’ özelliği bulunan  gözetim ve güvenlik kamerasıdır.

Profesyonel IP güvenlik sistemlerinden farkı; montaj ekibi ve büyük bütçeler gerektirmez. Fiyatı, kurulum ve kullanımı tamamen son kullanıcı tarafından yapılabilecek şekilde, do it your self mantığında tasarlanmıştır.  Kullanım alanları geniş, nitelikleri ise hepimizin gündelik hayatında olmasını istediği gereksinimlere hitap etmektedir.  Ürün, özellikle A+ çalışan ebeveynlerin ilgisini çekmektedir.

AVN80X ebeveynlere; kamera görüntülerini internet üzerinden cep telefonları ve/veya bilgisayarları ile izleme imkanı sunuyor. İşte, sporda, alışverişte vb. gibi bebeklerinin yanında  olmadıkları zaman bile onları izleyebilme  ve bakıcılarını denetleyebilme imkanı sunuyor. ‘’Anında Bildirim Sevki’’;  kameranın  harekete veya evdeki kamera ile fark edilemeyecek duman, gaz dedektörlerine duyarlı kılınması ile bu durumlarda kullanıcıların cep telefonlarına, ipadlerine veya bilgisayarlarına uyarı mesajı göderme özelliğidir. Bu durumda, mesajı Kabul eden kullanıcı  kamera görüntüsünü canlı veya dilerse playback yaparak geriye dönük izleyebilir. Çift taraflı ses özelliği ile de gerekli görürse evdeki bakıcı ile konuşabilir, onu yönlendirebilir veya uyarabilir.

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: