BI Technology İş Ortakları Toplantısı Büyük İlgi Topladı

BI Technology, Renaissance Bosphorus Hotel’de gerçekleştirdiği ‘BI Technology İş Ortakları Toplantı’sında stratejik iş ortaklarını ağırladı…

Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’de 40’ın üzerinde iş ortağının bir araya gelmesiyle gerçekleşen toplantı da, BI Technology Yönetici Ortağı Can Doğu tarafından gerçekleştirilen açılış konuşmasıyla başladı.

BI Technology Yönetici Ortağı Can Doğu ve Teknik Satış Lideri Ömer Çıtak’ın beraber gerçekleştirdiği ortak sunum ile devam eden organizasyonda; iş zekâsı dünyasında yaşanan değişimler ve yoğun rekabet gibi etkenlerin iş zekâsında beklentileri farklılaştırarak, kullanıcıların ve kurumların ihtiyaçlarına yansımasının sonucunda Qlik’de yaşanan son gelişmeler, yaklaşımlar ve yeni satış modellerini katılımcılar ile paylaşıldı. Hemen ardından Qlik Head of Solution Architects – Emerging Markets Markis Maulas’ın gerçekleştirdiği ‘’The Dawn of Postmodern Analytics ‘’ sunumu ile katılımcılara Global de iş zekâsında yaşanan evrilme ve Qlik Platformuna katılan son ürünler ve yol haritasını aktardı. Toplantı, BI Technology İş geliştirme Uzmanı Seray Öztürk’un gerçekleştirdiği Qlik Sense demo ile sona erdi.

#İşZekası, #Qlik, #BITechnology

 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: