BI Technology, Ereteam İle Stratejik Ortaklığa İmza Attı

İş zekâsı sektörünün yenilikçi ve lider firması Qlik’in Türkiye resmi distribütörü olan BI Technology, bankacılık, sigorta, perakende, telekomünikasyon, ilaç ve kamu sektörlerinde Büyük Veri Analitiği ve İş Optimizasyonu çözümleri sunan, Türkiye’nin önde gelen bir BT ve danışmanlık hizmetleri kuruluşu Ereteam ile stratejik ortaklığa imza attığını duyurdu…

BI Technology, farklı yetkinliklere sahip 40’ın üzerinde iş ortağı ile 500’ün üzerinde müşterisine, en üst seviyedeki yöneticilerden operasyon ekiplerine kadar organizasyon içerisinde herkesin veriye ihtiyaç duyduğu yeni dönemde her kullanıcının görsel ve analitik uygulamalar oluşturmasına imkân sağlayan platformlar sunuyor. Bu işbirliğiyle BI Technology, kurumların dijital dönüşümünde daha etkin rol almayı hedefliyor.

Qlik Veri Analitiği Platformu, iş zekâsı çözümlerinin iş birimleri için olması gerektiği inancıyla, karar verme süreçlerini mümkün olduğunca basitleştirme prensibine odaklanmış ve böylece geleneksel iş zekâsı platformlarının karmaşık, hantal, yönetilmesi ve kullanılması zor yaklaşımına alternatif oluşturmuştur. Uçtan uca veri yönetimi ve analitik platformu sunan Qlik’in dünya çapında 100’den fazla ülkede dünya genelinde 48.000’den fazla müşterisi bulunuyor.

BI Technology Yönetici Ortağı Can Doğu ise işbirliğini şöyle özetledi: “Büyüme hedeflerimize paralel olarak mevcut kanal ağımızın güçlenmesine yönelik olarak Ereteam ile stratejik bir adım attık. Artan piyasa ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek için, kanal odaklı satış stratejimize uygun olarak Ereteam ile imzaladığımız yeni iş ortaklığı anlaşmamız bizim için çok önemli.”

#BITechnology, #Ereteam

Yorum Yok
%d blogcu bunu beğendi: