Bankacılık ve Finans Sektörünün Kalbi “Monex Summit Caspian”da Atacak

CIS Bölgesi’nin en önemli bankacılık ve finans etkinliği “Monex Summit Caspian” bu yıl 30-31 Mayıs’ta Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenleniyor. Dünyaca ünlü müzik yıldızı İnna`nın katılacağı Monex partisi ve UEFA Avrupa Ligi final maçı gibi pek çok fırsatı da barındıran etkinlik zengin konferansları ve görkemli gala gecesiyle dikkat çekeceğe benziyor…

Her yıl dünyanın 3 farklı bölgesinde gerçekleştirilen ve bu yıl “İnnofest” temasıyla düzenlenecek etkinliğe Azerbaycan Cumhuriyeti Ulaştırma, Haberleşme ve Yüksek Teknolojiler Bakanlığı resmi olarak destek veriyor.

Bu yıl Doğu Avrupa ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri arasında yer alan Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Gürcistan, Ukrayna ve diğer ülkelerden pek çok önemli banka ve fintech şirketinin bir araya geleceği “Monex Summit Caspian”a pek çok yatırımcı, C level yönetici, uzman ve bakanlık temsilcisi de ilgi gösteriyor. Etkinlik ayrıca dünyanın dört bir yanından en önemli Güvenlik, Veri ve BT şirketlerinin sunumlarına da ev sahipliği yapacak.

Türkiye’den İnovatif ödeme şirketi Paymes’in katılacağı organizasyon sunumlar, panel konuşmaları, B2B görüşmelerle zenginleşiyor. Ayrıca katılımcılar etkinliğin ikinci gününün sabahında maratona katılma şansı ve dünya yıldızı İnna`nın katılacağı Monex partisini izleme fırsatı bulacak. UEFA Avrupa Ligi Finali’nin izleme şansı da yakalayacak olan katılımcılar alanlarıyla ilgili pek çok network kurma fırsatına da sahip olacak.

30-31 Mayıs’ta Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenecek “Monex Summit Caspian” hakkında ayrıntılı bilgi için www.caspian.monexsummit.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

#MonexSummitCaspian, #Paymes