Ayrotek 10.yıl Kutlama Etkinliği Gerçekleştirildi

Bilişim sektöründe yazılım yaşam döngüsü yönetimi, orta katman mimariler, kurumsal içerik yönetimi, proje ve portföy yönetimi, bulut hizmetleri gibi konularda 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan ve başarılı projelere imza atan Ayrotek; İstanbul Kozyatağı Hilton Hotel’de yoğun katılım ile “IBM Teknolojileri ile Dijitalleşme Dönemine Geçiş” sloganı ile 10. yıllarını taçlandırdıkları etkinliği gerçekleştirdi…

Ali İhsan Varol’un sunuculuğunda yapılan etkinlik; Ayrotek Genel Müdürü Ülker Gürpınar’ın firmanın 2009 yılından bu güne uzanan, kuruluş aşamasından günümüze anılarını içeren açılış konuşması ile başladı. Daha sonra, IBM Çözüm Ortakları Ülke Müdürü Oral Tuntaş, Ayrotek’in kuruluşundan bu yana IBM ile olan ilişkilerini anlattı. Sunumlar sırasında Ayrotek firmasının vizyonu ve hâkim olduğu ürün grupları detaylı olarak anlatıldı.
Ayrotek firmasının çözüm ortağı Planview’dan EMEA Direktörü Louise Ashbrook da sunumu sırasında Ayrotek ile olan işbirliklerinden, beraber yürüttükleri projelerden ve genel olarak Planview çözümlerinden bahsetti.
Yapı Kredi ve Türkiye Halk Bankası yetkilileri Ayrotek ile birlikte gerçekleştirdikleri birbirinden ilgi çekici başarı hikayesi olarak nitelendirilen projelerine yer vererek katılımcılarla deneyimlerini paylaştı.

#Ayrotek, #IBM, #10.Yıl, #Güncel