Autodesk Türkiye, satış ekibini geliştiriyor

Hewlett-Packard Company’nin satış ekibinde görev alan Sevda Koçak, Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Sektörleri Satış Müdürü olarak Autodesk Türkiye ekibine katıldı.

Satış alanındaki uzmanlığıyla Autodesk Türkiye ekibi için çalışacak olan Sevda Koçak, Autodesk bilinirliğini ve kullanımını artırmanın yanı sıra, söz konusu sektörlerde 3 boyutlu çözümlerin, BIM teknolojilerinin ve uluslararası standartların benimsenmesine yardımcı olacak.

2000-2012 yılları arasında Hewlett-Packard Company’nin satış ekibinde görev alan Sevda Koçak, Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Sektörleri Satış Müdürü olarak Autodesk Türkiye ekibine katıldı. Hewlett-Packard Company’deki on iki yıllık kariyeri boyunca Akbank, Finansbank, HSBC, Denizbank, Turkcell, Vodafone, Avea, TTNet, Türk Hava Yolları, Petrol Ofisi, Eczacıbaşı Holding gibi sektörlerine yön veren büyük şirketlere hizmet veren Koçak, mimarlık, mühendislik ve inşaat sektörlerinde 3 boyutlu çözümlerin, BIM (Building Information Modelling) teknolojilerinin ve uluslararası standartların benimsenmesine yardımcı olacak.

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü mezunu Koçak, Türkiye’de bilişim sektörünün büyümesi ve toplumsal katmanda yaygınlaşması alanında hizmet vererek dünyanın en büyük tasarım yazılımı firmalarından Autodesk’in Türkiye’deki bilinirlik ve kullanım düzeyini artırmak için çalışacak.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

*

*

 
 

Popüler Yazılar