Zyxel’den Sınırlı Ömür Boyu Garanti Hizmeti

Müşteri iletişim merkezindeki yatırımlarına hız veren Zyxel, özel ürünlerine sınırlı ömür boyu garanti hizmeti sunacağını açıkladı. Böylece tüketiciler, kullandıkları Zyxel ürünlerinin yaşam döngüleri sona erse bile 5 yıl süresince bakım tamir ve onarım hizmetinden faydalanabilecek…

Ömür boyu sınırlı garanti destek hizmeti ile tüketici gönül bağını kuvvetlendiren Zyxel,   servis kalitesi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaya kararlı. Türkiye’de faaliyete geçtiği günden beri, en yenilikçi ve ileri teknoloji ürünleri pazara sunan firma, “sınırlı ömür boyu garanti hizmeti” ile çalışır durumda olan bazı ayrıcalıklı ürünlerini destekliyor. Uzman bir ekip tarafından yönetilen Zyxel Destek Merkezi, tüm iletişim kanalları üzerinden gelen talepleri hızlıca değerlendirmeye alıyor ve mümkün olan en sürede müşterilerin sorunlarına çözüm üretebiliyor. Zyxel, bu önemli hizmetiyle rakiplerinden ayrılıyor.

Satış sonrası destek hizmetleriyle fark yaratmayı hedefleyen firma, tüketici dostu bir şirket olma hedefiyle çalışmalarına yön veriyor. Müşterisinin yanında ömür boyu dost olma prensibiyle yola çıkan Zyxel, önceliği daima müşterisine veriyor.

Zyxel’in üstün mühendisliği ve müşteri geri bildirimlerinden yola çıkılarak geliştirilen ağ çözümleri, uzun kullanım ömrü vaat ediyor. Ağ altyapısı içerisinde yıllarca çalışmaya devam eden farklı Zyxel ürünleri işlevlerini yıllarca kesintisiz olarak sürdürebiliyor.

Zyxel’in kullanıcı dostu destek uygulaması içerisinde garanti kapsamındaki arızalı ürünleri gerektiğinde yenisi ile değiştirdiğini belirten Zyxel Türkiye Channel Head Tuğba Şişik “Zyxel, olarak önceliğimiz daima müşteri. Müşterimizin dostluğunu kazanmak bizim için paha biçilemez bir değer.

Maksimum Kaliteli Hizmet, Kullanıcı Dostu Yaklaşım

Garanti süresinde ya da sonrasında ürünlerimize ilişkin sorun yaşayan bir kullanıcımız, hiç endişe duymadan çağrı merkezimize başvurabilir. İletişim merkezimiz, garantisi biten ürünlere de hizmet veriyor. Düzenli olarak zyxel.com.tr adresinden yaşam döngüleri sona eren ürünlerimiz listesini açıklıyoruz. Ancak bu sürenin bitiminden sonra 5 yıl daha müşterilerimize aynı kalitede destek sunmaya devam ediyoruz” dedi.

Zyxel ürünlerinin arıza oranı çok düşük olduğunu anımsayan Şişik konuşmasına şöyle son verdi: “150’den fazla ülkede bulunan Zyxel ofis ve temsilcileri, müşterilerden aldıkları geri bildirimleri Ar-Ge merkezine ileterek yeni ürünlerin geliştirilmesine katkı sağlıyor. Müşteriler ile ilişkilerini sürekli canlı tutan firmamız, yeni çözümler, değişim talepleri ve teknik destek hizmetlerinde müşteri odaklı yaklaşımı gereği ilk temasla birlikte ortalama 2 dakika içerisinde çözüm sunan teknik destek anlayışıyla hizmet veriyoruz.”

Zyxel’in ömür boyu sınırlı destek sunduğu modellerin listesi aşağıdaki linkte yer almaktadır.

https://support.zyxel.eu/hc/tr/articles/360001287853-%C3%9Cr%C3%BCnler-ve-garantiler

#Zyxel

Yorum Yok
%d blogcu bunu beğendi: