YouTube Music Uygulaması Türkiye’deki Kullanıcılarına Açıldı…

YouTube’un global müzik platformları Spotify ve Apple Music’e alternatif olarak geliştirdiği ve bugüne kadar dünyanın 50 ülkesinde ulaşılması mümkün olan YouTube Music artık Türk kullanıcılarına da açıldı…

YouTube Direktörlerinden Waleed Diab’ın katılım ile 23 Temmuz Salı günü gerçekleştirilen basın toplantısında önemli bilgiler paylaşıldı. Waleed Diab basın toplantısında YouTube Music’i Türk kullanıcılarına sunmaktan dolayı duyduğu heyecan ve mutluluğu paylaşırken konuşmasını şöyle sürdürdü: “YouTube izlemek için geliştirilmiş olduğundan, bugüne kadar müzikseverlerin çeşitli müzik uygulamalarıyla YouTube arasında gidip gelmeleri gerekiyordu. Ancak artık bu durum değişiyor. Bugün, YouTube Music’i Türkiye’ye getirmenin heyecanını yaşıyoruz.
YouTube Music, müzik dinlemek için YouTube’un sihri üzerinde geliştirilen, müzik dünyasının tümünün kolayca keşfedilmesini hiç olmadığı kadar kişiselleştirilebilmesini sağlayan yeni bir müzik yayın akışı servisi. İster izleyin, ister dinleyin, ister keşfedin. Müziğin sizi harekete geçireceği her şeyi tek bir yerde bulabileceksiniz” dedi.

13,99 TL’ye abonelik…

Müzikseverler yeni YouTube Music’in reklam destekli sürümünün keyfini ücretsiz olarak sürerken, bir yandan da ayda 13,99 TL’ye abonelikle size arka planda dinleme, indirme ve reklamsız dinleme imkanı sağlayan YouTube Music Premium’u kullanıma sunuyoruz. Kaydını 29 Temmuz’a kadar kadar yaptıran müzikseverler YouTube Music Premium’u üç ay süreyle ücretsiz olarak deneyebiliyor.

YouTube Premium da 23 Temmuz itibariyle kullanıma sunuluyor

Bugünden itibaren dilerseniz üyelerine YouTube Music Premium’un avantajlarının yanı sıra tüm YouTube üzerinde reklamsız, arka planda ve indirerek izleme imkanı sunan YouTube Premium’a geçiş yapabilirsiniz. YouTube Premium’un abonelik ücreti ayda 16,99 TL. Kaydını 29 Temmuz’a kadar kadar yaptıranlar YouTube Premium’u üç ay süreyle ücretsiz olarak deneyebiliyor.

YouTube Music Hakkında Bilinmesi Gerekenler

● Hepsi burada: Orijinal albümler, single’lar, remikslerle birlikte canlı performanslar ve cover’lar gibi yalnızca YouTube’da bulabileceğiniz içerikler.
● Binlerce çalma listesi: Ne yaptığınız veya nasıl hissettiğinize göre, binlerce seçenek arasından size en uygun olan çalma listesini seçin.
● Hit videolar: Türkiye’den ve dünyadan hit videolar Hotlist sayfanızda. İzlediğiniz videolara göre oluşan video önerileri Ana Sayfanızda.
● Size özel öneriler: Ana Sayfanız, daha önce dinlediğiniz müzikler veya bulunduğunuz yere göre size yeni önerilerde bulunur.
● Akıllı arama: Adını hatırlayamadığınız şarkıları bile YouTube Music’te kolayca bulursunuz. Şarkı sözleriyle veya şarkıyı tarif ederek arama yapın.
● İnternetiniz yok mu? Sorun değil. YouTube Music Premium’a abone olun, Wifi’a bağlandığınızda Çevrimdışı Karışık Listeniz otomatik kaydedilsin. Beğendiğiniz şarkıları kendiniz de indirebilirsiniz.

#Music, #YouTubeMusic

 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: