Yeni Progress Software OpenEdge® 11.0″a merhaba deyin!..

OpenEdge, duyarlı iş uygulamaları geliştirme ve çalıştırmayı basitleştiren uygulama geliştirme platformu olarak dünya üzerinde uygulama geliştirme ile iş süreçleri yönetimini birleştiren, rakipsiz ve bu kabiliyetteki tek ürün olma özelliğine sahip.

Progress Software Türkiye Teknik Destek ve Eğitim Departman Yöneticisi Kaan VERDİOĞLU, yeni versiyon hakkında şunları söyledi; “OpenEdge® 11.0, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin heyecanla beklediği bir versiyon. OpenEdge® 11.0 ile birlikte çoklu platform ve aygıtlar arasında güvenli bir şekilde iş süreçleri ve entegrasyon yeteneklerini birleştiren dinamik çözümler geliştirilebilir.

Uygulamanızı şirket içi veya bulutta dağıtma tercihinize göre, OpenEdge® 11.0 yüzde 40 daha verimli ve rekabet karşısında yüzde 30 daha maliyet tasarrrufu sağlayan tek bir tümleşik geliştirme platformu sunuyor. OpenEdge® 11.0 ile büyüme hızınızdaki hızlı artışa yardımcı oluyoruz.

OpenEdge® 11.0 yeni özellikleri ve sağladığı faydaları ile Progress Software’in “Başarıya giden yedi kilit nokta” adını verdiği yapı içerisinde, müşterilerimiz ile çözüm ortaklarımızın çok hızlı ve etkin şekilde ileri düzey Duyarlı İş Uygulamaları oluşturmak için en uygun ortamı sağlıyor. Geçmişten günümüze rakipleri ile arasındaki en belirgin özellik olan hızlı uygulama geliştirmeyi, iş süreçleri yönetimi pazarında da fark ettiriyor.”

Progress Software Türkiye, geçtiğimiz yıl OpenEdge eğitimlerini web üzerine taşıyarak çok başarılı bir şekilde eğitimlerine hız kesmeden devam etmektedir. OpenEdge® 11.0 ile birlikte gelen OpenEdge BPM kavramı ile eğitim yelpazesini genişleterek Progress® Savvion® ürün ailesi kapsamında İş Süreçleri Yönetimi Eğitimlerini de yakında web üzerinden sunmaya başlayacak. Ayrıntılar için; progress.com.tr ve progressokulu.com adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: