Türk Telekomlulara özel araç kiralama indirimi

Türk Telekomlulara özel yurtiçinde ve yurtdışında yüzde 50’ye varan indirim

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence şirketi Türk Telekom, müşterilerine yönelik avantajlı marka iş birliklerine devam ediyor. Bu kapsamda dünyanın en büyük araç kiralama şirketlerinden Enterprise’la dünya çapında yapılan kampanyayla Türk Telekom ve Türk Telekom Prime müşterileri yurtiçinde ve yurtdışında araç kiralarken yüzde 50’ye varan indirimlerden yararlanabilecek.

1490255788_TurkTelekomPrime_Enterprise

Kampanya kapsamında Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Enterprise’dan araç kiralarken yurtiçinde yüzde 40 indirimden faydalanabiliyor. Türk Telekom Prime müşterileri ise yurtiçinde yüzde 50, yurt dışında ise Enterprise’ın hizmet verdiği toplam 85 ülkede yüzde 10 indirim ve ek sürücü (aracın ikinci bir kişi tarafından kullanılma hakkı) avantajından da yararlanabilecek.

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerinin yanı sıra Türk Telekom Prime müşterilerine yönelik düzenlenen kampanya 31 Aralık 2017’ye kadar devam edecek.

1490255787_Turk_Telekom___Enterprise

Kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterilerinin ENTERPRISE boşluk, TC kimlik numaralarını yazıp 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi ilgili şube yetkilisine iletmeleri veya web sitesindeki ilgili alana girmeleri yeterli.

Türk Telekom Prime mobil müşterileri ise PRIME ENTERPRISE yazıp 444 7565’e; Prime evde internet müşterileri ise PRIMEENTERPRISE TCKN yazıp 444 7565’e kısa mesaj göndererek kampanyadan yararlanabilecekler.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

*

*

 
 

Popüler Yazılar