Türk Telekom 4.5G ekibinin Türkiye turunda son durak İstanbul

Türk Telekom, düzenlediği roadshow kapsamında en hızlı 4.5G’den 3 kat daha hızlı olan 4.5G teknolojisini anlatıyor ve müşterilerinin SIM kartlarını değiştiriyor.

 

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, Fiber Güçlü 4.5G hizmetlerini tanıtmak ve müşterilerine SIM kartlarını değiştirme kolaylığı sağlamak için gerçekleştirdiği Türkiye turunu İstanbul’da noktalıyor. Türkiye’yi baştanbaşa dolaşarak 24 farklı ili ziyaret eden 4.5G roadshow otobüsü 10 – 15 Mayıs tarihleri arasında İstanbullularla buluşacak.

Türk Telekom’un 25 ili kapsayan 4.5G Türkiye turunun son durağı İstanbul olacak. Türk Telekom 4.5G otobüsündeki uzman ekipler 6 gün boyunca İstanbul’un farklı bölgelerinde müşterilerle buluşacak.

10-11 Mayıs tarihlerinde Ümraniye Çarşı Meydan’da, 12-13 Mayıs tarihlerinde Bakırköy Çarşı’da, 14-15 Mayıs tarihlerinde Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal Türk Telekom Bayisiönünde olacak ekipler, müşterilere Türk Telekom’un Fiber Güçlü 4.5G hizmetini anlatıp, müşterilerin cihazlarının 4.5G uyumlu olup olmadığı konusunda bilgi vererek, 4.5G uyumlu SIM kart değişikliğini ücretsiz olarak gerçekleştirecek.

Türk Telekom 4.5G ekibi daha önce roadshow kapsamında Bursa, Tekirdağ, Edirne, Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Isparta, Denizli, Antalya, Konya, Kayseri, Adana, Gaziantep, Sivas, Erzurum, Trabzon, Samsun, Zonguldak, Eskişehir, Ankara, Sakarya ve Kocaeli’ye uğramıştı.

Roadshow İstanbul programı:

10 – 11 Mayıs – Ümraniye / Çarşı Meydan

12 – 13 Mayıs – Bakırköy / Çarşı 

14 – 15 Mayıs – Bağdat Caddesi / Şaşkınbakkal Türk Telekom Bayisi önü

#TürkTelekom,  #roadshow, #İstanbulprogramı, #4nokta5G, #teknoloji, #SIMkart, #Manset

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar