Tüm Eğlencesi ve Gücüyle Yeni iPad

Yeni 9.7 inç iPad Büyüleyici Retina Ekrana ve İnanılmaz Performansa Sahip

Apple bugün, daha parlak 9.7 inç Retina ekrana ve sınıfının en iyi performansına sahip en çok tercih edilen boyuttaki iPad’ini, 1599 TRY’den başlayan en uygun fiyatlarla güncelledi. Rakipsiz bir taşınabilirlik ve kullanım kolaylığı için tasarlanan ve inanılmaz bir performansa ve tüm gün dayanan pil ömrüne sahip iPad, dünyanın en popüler tableti ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca müşteri için birincil bilgisayar konumunda. Özel olarak iPad için tasarlanan 1,3 milyondan fazla uygulamayla, müşteriler Swift Playgrounds ile kod yazmayı öğrenmekten büyük ekranda kitap okumaya, Microsoft Office ile üretkenliği artırmaktan Split View gibi multitasking özelliklerini kullanmaya kadar, iPad ile çok daha fazlasını yapabilecek.

ipad_large“iPad dünyanın en popüler tableti. Müşteriler 9.7 inçlik büyük ekranda TV ve film izlemeyi, İnternet’te gezmeyi, FaceTime aramaları yapmayı, fotoğraflara bakmayı seviyor ve iPad artık çok daha uygun bir fiyata satılıyor,” diyen Apple’ın Dünya Pazarlama Kıdemli Genel Başkan Yardımcısı Philip Schiller sözlerini şöyle sürdürdü: “Yeni müşteriler ve iPad’lerini yenilemek isteyen herkes, evde, okulda ve işte kullanabilecekleri, büyüleyici Retina ekrana, güçlü A9 çipe ve özel olarak iPad için tasarlanmış 1,3 milyondan fazla uygulamaya sahip bu yeni iPad’e bayılacak.”

iPad, büyüleyici fotoğraflarla videolar için 3.1 milyon piksellik parlak Retina ekrana ve kolay taşınabilirlik ve dayanıklılık için yalnızca 469 gram ağırlığında, sağlam ama ince alüminyum yekpare bir gövdeye sahip. Apple tarafından tasarlanan, 64 bit masaüstü-sınıfı mimariye sahip A9 çip, uygulamalarla oyunlar için hızlı işlemci ve grafik performansı sunarken, müşterilerin iPad’den beklediği tüm gün dayanan pil ömrünü1 koruyor.

Düşük ışıkta istisnai çekim performansı ve HD video çekme imkanı sunan ön ve arka taraftaki kameralar, sevdiklerinizle FaceTime görüşmeleri yapmayı ve büyük Retina ekranı vizör olarak kullanarak unutulmaz hatıralar oluşturmayı eğlenceli ve kolay bir hale getiriyor. Ultra hızlı wireless bağlantı ile hızlı ve kolay bir şekilde bağlanan iPad, dünya çapındaki 4G LTE hücresel bantları desteklemesi sayesinde müşterilerin seyahatleri sırasında bağlantıda kalmasını sağlıyor.2 Apple SIM ise, 140’ın üzerinde ülke ve bölgede seyahat ederken aygıtınızdan kablosuz veri planlarına bağlanmanızı daha da kolaylaştırıyor.

Touch ID, kullanıcılara iPad’lerinin kilidini açmak, kişisel bilgilerini uygulamalar içinde gizli tutmak ve App Store, iTunes Store ve iBooks Store’dan satın almaları onaylamak için basit ve güvenli bir yol sunuyor. iPad’deki Apple Pay3 ile, uygulamalardan veya Safari’de bir internet sitesinden fiziksel ürün ve hizmetler için ödeme işlemini yapmak daha önce olmadığı kadar kolay.

iPad’le birlikte gelen iOS 10, Mesajlar’da iletişim kurmak için daha anlamlı ve canlı yollar, Siri’yi favori uygulamalarınızla birlikte kullanmak için yeni yöntemler, yeniden tasarlanmış Harita, Fotoğraflar, Apple Music, News ve evinizi tek bir noktadan basit ve güvenli bir şekilde ayarlamanızı, yönetmenizi ve kontrol etmenizi sağlayan yeni Ev uygulamasını sunuyor. Slide Over, Split View ve Resim içinde Resim gibi çoklu görev özellikleri çok daha fazlasını yapmanızı sağlıyor.

ipadpro_large

Fiyatlar ve Bulunabilirlik

  • Gümüş, altın ve uzay grisi renk seçeneklerine sahip iPad, 32 GB Wi-Fi modeli için 1599 TRY’den ve 32 GB Wi-Fi + Cellular modeli için 2199 TRY’den başlayan fiyatlarla Apple.com.trve Apple Store’larda. Daha fazla bilgi için lütfen apple.com/tr/ipadadresini ziyaret edin.
  • 24 Mart Cuma gününden itibaren Apple.com/tr’dan sipariş edilebilecek olan iPad’ler müşterilere teslim edilmeye başlayacak ve gelecek hafta ABD’deki ve aralarında Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, İtalya, Japonya, Hollanda, İspanya, İsveç, İsviçre ve İngiltere’nin de bulunduğu 20’nin üzerindeki ülke ve bölgedeki Apple Store’lara, belirli iletişim operatörlerine ve Apple Yetkili Bayileri’nde (fiyatlar değişebilir) satışa sunulacak. Danimarka, Hindistan, Meksika, Norveç, Rusya, Türkiye ve diğer ülkeler ve bölgelerde Nisan ayında; Brezilya, Tayvan ve diğer ülkeler ve bölgelerde Mayıs ayında satışa sunulacak.
  • iPad’ler için Poliüretan Smart Cover’lar kömür grisi, beyaz, gece mavisi, kum pembesi ve (RED) renk seçenekleriyle179 TRY’ye Apple.com/trve Apple Store’lardan alınabilir.
  • Gümüş, altın ve uzay grisi renk seçeneklerine sahip iPad mini 4, Apple.com/trve Apple Store’larda 128 GB Wi-Fi modeli için 1949 TRY’den ve 128 GB Wi-Fi + Cellular modeli için 2549 TRY’den başlayan fiyatlarla artık aynı fiyata çok daha fazla kapasite sunuyor.
  • Apple’dan iPad satın alan her müşteriye, mail’lerini kurarak iPad’lerini kişiselleştirmeleri, App Store’daki yeni uygulamaların gösterilmesi ve daha fazlası için, mağazada veya online4olarak ücretsiz Kişiye Özel Kurulum sunuluyor.
  • iPad’e ilişkin temel bilgileri edinmek veya yeni iPad’leriyle daha fazlasını yapmak isteyen herkes Apple Store’lardaki ücretsiz atölyelere kayıt olabilir.

1 Pil ömrü aygıt ayarlarına, kullanıma ve diğer etmenlere dayanmaktadır. Fiili sonuçlar değişiklik gösterebilir.

2 4G LTE belirli iletişim operatörleri aracılığıyla kullanılabilir. Ağ hızları iletişim operatörlerinin ağlarına bağlıdır. Detaylı bilgi için iletişim operatörünüze başvurun.

3 Apple Pay bütün pazarlarda kullanımda değildir. Apple Pay’in kullanıldığı ülkelerin listesi için buraya tıklayın.

4 Çoğu ülkede.

#Yeni, #iPad#Retina, #Ekran, #Performans, #YeniiPad, #Fiyat

Yorum Yok