T-SYSTEMS, ZENIUM İSTANBUL ONE İLE ANLAŞTI

T-SYSTEMS

İstanbul, 24 Ağustos 2017:  Zenium, T-Systems Türkiye’nin İstanbul One veri merkezine katılarak Zenium ekosistemine dahil olduğunu duyurdu.

Dünyanın lider entegre Telekom şirketlerinden Deutsche Telekom’un kurumsal müşteriler ayağı olan T-Systems’ın, Zenium’un son teknoloji ile donatılmış veri merkezinde yer alma kararı, şirketin kurumsal müşterilerine çok kapsamlı entegre ICT çözümlerini İstanbul’un kalbinden sunma isteğini gösteriyor.

“Şirketler, daha fazla veri taşımak üzere her geçen gün daha çok ağa bağlanan daha çok cihazın yarattığı zorlukları yenme ve bu zorlukların neden olduğu beklentileri karşılama konusunda büyük baskı hissediyor” diyen T-Systems Türkiye Yönetici Direktörü Sinan Kılıçoğlu şöyle devam ediyor: “Zenium ile kurduğumuz işbirliği, ölçeklendirilebilir ve güvenli bir ortamda klasik ICT hizmetlerini sunmaya devem edecek olmamızın yanı sıra, dijital ekonominin faydalarından yararlanmak konusunda kararlı olan müşterilerimize destek olmamızı da sağlayacak”.

T-Systems Türkiye’nin Zenium ile olan işbirliğinin hemen ardından, şirketin İstanbul One’daki ilk kurumsal müşterisi de belli oldu. T-Systems, Türkiye’nin çelik, distribütörlük, lojistik ve enerji sektöründe faaliyet gösteren en büyük sanayi gruplarından birine, şirketin büyüme stratejisi için ihtiyaç duyduğu operatör bağımsız, yüksek bağlantı gücü ve enerji verimliliğine sahip veri merkezi ortamını sağlayacak.

Bu işbirliği aynı zamanda Zenium’un İstanbul One’daki müşterilerine, mevcut sistemlerin güvenle faaliyet göstermesi, müşteri isteğine göre dizayn edilen altyapı, platform ve yazılım gibi bulut tabanlı hizmetlere geçiş ve telekom ile ilgili hizmetler dahilindeki yeni iş modelleri de olmak üzere T-Systems Türkiye’nin sunduğu kapsamlı ICT çözümlerinden yararlanma imkanı da sunacak.

Zenium Kurucusu ve CEO’su Franek Sodzawiczny “Güvenlik, esneklik, ölçeklendirme ve bağlanma gibi konular, hizmetlerini ulaştırmaya çalışan ve birbirine daha da bağlı hale gelen bir dünya içinde rekabet eden şirketlerin gündemindeki en önemli maddeleri oluşturuyor. T-Systems’a, büyüme ve başarısı için olmazsa olmaz olarak gördüğümüz operatör bağımsız bir yaklaşımla birinci sınıf çözümler sunmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

T-Systems Hakkında

20’den fazla ülkede, 43,700 çalışanı ve 7,9 milyar Euro dış geliri (2016) ile T-Systems, dünyanın lider bilgi ve iletişim teknolojileri (ICT) sağlayıcılarından biridir.

T- Systems kurumsal müşterilere, mevcut sistemlerin güvenle faaliyet göstermesi, (müşteri isteğine göre dizayn edilen altyapı, platform ve yazılım gibi) bulut tabanlı hizmetlere geçiş ve yeni iş modelleri ile veri analizi, Nesnelerin İnterneti, M2M iletişim ve Endüstriyel İnternet gibi geleceğe yönelik inovasyon projeleri dahil olmak üzere çok kapsamlı entegre çözümler sunmaktadır.

T- Systems tüm bu hizmetleri, sabit şebekelerde ve mobil iletişimde sahip olduğu global erişimi, güvenilir veri merkezleri, standardize edilmiş platformlar çerçevesinde inşa edilmiş kapsamlı bulut ekosistemi ve global işbirlikleri ile en yüksek düzeyde güvenlik sağlama kapasitesi sayesinde sunmaktadır.

#Zenium #T-Systems #Deutsche #ICT #FranekSodzawiczny #manset

Yorum Yok

Cevap Yaz

*

*

 
 

Popüler Yazılar