Skyatlas 2. Turkey Cloud Computing Forum’da

Türkiye’nin bulut servis sağlayıcısı SkyAtlas, bu yıl ikincisi düzenlenen Turkey Cloud Computing Forum’un sponsorları ve katılımcıları arasında yer aldı. İstanbul Mövenpick Hotel’de 12 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıda bilişim profesyoneli katıldı. Forum kapsamında SkyAtlas temsilcileri, dünyada ilk ve tek olan “SkyAtlas Canlı Dikey Ölçeklendirme Teknolojisi”nin yanı sıra bulut bilişimin en son trendlerini de katılımcılara tanıttı.

Turkey Cloud Computing Forum kapsamında teknoloji dünyası ile buluşmaktan memnun olduklarını belirten Skyatlas CEO’su Levent Kocatürk, “yerli bulut servis sağlayıcı olarak sektörde kısa sürede çok iyi bir yer edindik. Bu başarıda “Canlı Dikey Ölçeklendirme” teknolojisinin katkısı büyük. “Canlı Dikey Ölçeklendirme“ ile müşterilere gerçek “kullandıkları kadar ödeme” imkanı sunuyoruz. Bu da ciddi maliyet tasarrufu demek. Ayrıca veri güvenliği açısından sunucularımızın Türkiye’de bulunması ve 7/24 Türkçe teknik servis hizmeti sunmamız tercih edilme sebeplerimiz arasında. Bugün burada gördüğümüz ilgi de bu başarımızı doğrular nitelikte” dedi.

 

#Skyatlas, #2inciTurkeyCloudComputingForum, #TurkeyCloudComputingForum, #İstanbul, #MövenpickHotel, #CanlıDikeyÖlçeklendirmeTeknolojisi, #bulutbilişimi, #Ceo, #LeventKocatürk, #Manset

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: