Samsung Galaxy S9+ ile Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un duayenlerini fotoğrafladı

Stil sahibi olanların tercihi Galaxy S serisinin en yeni üyesi Galaxy S9+, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un emektarlarını kamera karşısına geçirerek Türkiye’nin en önemli moda etkinliğine imzasını attı. Duayen fotoğrafçı Tamer Yılmaz’ın “Portraits of Fashion Week reimagined and powered by Galaxy S9” sergisindeki etkileyici kareler ile Galaxy S9 ve S9+’ın kamera performansı tescillendi.

Samsung Electronics, Galaxy S serisinin en yeni üyeleri olan Galaxy S9 ve S9+ akıllı telefonlarının Türkiye lansmanını en önemli moda etkinliklerinden Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da yaptı. Bu önemli uluslararası moda etkinliğine sponsor olan Samsung, Galaxy S serisinin trend belirleyen niteliklerine, üstün kamera ve video çekimi özelliklerine vurgu yaptı. Duayen fotoğrafçı Tamer Yılmaz’ın leylak moru renginden ilham alarak Galaxy S9+ ile çektiği kareler ve ultra ağır çekim videolar lansmana renk katarken, davetliler yeni Samsung Galaxy S9 ve S9+’ın çeşitli özelliklerini deneyimleme imkanı buldu.

Lansmanda konuşan Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim, Samsung’un mobil teknolojilerde devrimsel bir sürece liderlik ettiğini belirterek, “Yıllık 14 milyar dolar Ar-Ge bütçemiz ile tüketicilerimize en mükemmel ürünleri sunmak için çalışıyoruz. Samsung olarak akıllı telefonların sadece iletişim cihazı olmadığını, yaşam stillerini ifade ettiğini biliyoruz. Bu nedenle Galaxy S9 ve S9+’ı yeni teknolojilerle ortaya çıkan yeni hayat stillerine uygun olarak tasarladık.” dedi.

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen ise “Samsung olarak İstanbul’un en önemli uluslararası etkinliklerinden biri olan MercedesBenz Fashion Week Istanbul ile böylesine özel bir işbirliğine imza atmaktan dolayı çok mutluyuz. Galaxy S serisi her zaman stil sahibi olanların tercih ettiği bir modelimiz olarak öne çıktı. Yeni mobil telefon trendlerine öncülük eden Galaxy S serisinin yeni modelleri Galaxy S9 ve S9+’ın da tüm moda tutkunlarında iz bırakacağına inanıyorum” açıklamasında bulundu.

Galaxy S9 ve S9+’ların en çok fotoğraf kalitesi, Samsung markasına duyulan güven, şık tasarımları ve yüksek performanslarından dolayı tercih edildiğini belirten Tansu Yeğen, AR Emoji özelliği sayesinde emojiler ile iletişimin tüm sosyal mecralarda kullanılır hale geldiğinin altını çizdi.

Samsung Galaxy S9 ve S9+, Gece Siyahı, Titanyum Grisi ve yeni Leylak Moru renk seçenekleriyle tüm yetkili satış noktalarında kullanıcılarla buluşuyor. 64GB’a sahip Galaxy S9’un tavsiye edilen fiyatı 4.599 TL olurken, 64GB, 128GB ve 256GB seçenekleriyle gelen Galaxy S9+’ın tavsiye edilen fiyatları sırasıyla 5.199 TL, 5.399 TL ve 5.699 TL.

Galaxy S9 ve S9+ ‘a sahip olmak isteyen tüketiciler, belirli üçüncü taraf satış noktalarından eski telefonlarını vererek 4.250 TL’ye kadar indirim ve 12 aya varan vade farksız ödeme seçenekleri gibi benzersiz fırsatlardan yararlanabilecek.

Samsung Galaxy S9 ve S9+ Ürün Özellikleri

 

  Galaxy S9 Galaxy S9+
OS Android 8 (Oreo)
Ekran 5.8-inç Quad HD + Curved Super AMOLED, 18.5:9 (529ppi) 6.2-inç Quad HD + Curved Super AMOLED, 18.5:97, 8(570ppi)

 

Kamera Arka: Super Speed Dual Pixel 12MP AF sensor, OIS (F1.5/F2.4) ile

Ön: 8MP AF (F1.7)

Arka: Dual OIS’li Dual Kamera

–       Geniş Açı: Super Speed Dual Pixel 12MP AF sensor (F1.5/F2.4)

–       Telefoto: 12MP AF sensor (F2.4)

–       Ön: 8MP AF (F1.7)

AP 10nm, 64-bit, Sekiz çekirdekli işlemci (2.7 GHz Quad + 1.7 GHz Quad)
Hafıza 4GB RAM

64GB + Micro SD Slot (400 GB’a kadar)

 

6GB RAM

64GB/128GB/256GB + Micro SD Slot (400GB’a kadar)11

Pil 3,000mAh 3,500mAh

Belirtilen indirim 3. Taraf firmalarca sağlanmaktadır. Samsung’tan bağımsız 3. Taraf firmaların hizmeti olan bu indirimin iade bedelleri ve şartları da bu firmalar tarafından belirlenir.

Yuvarlak köşeler hesaba katılmaksızın, tam köşegen ölçümü.

Varsayılan çözünürlük Full HD+ olup ayarlardan Quad HD+ (WQHD+) olarak değiştirilebilir.

Piyasaya ve mobil operatörüne göre farklılık gösterebilir.

Piyasaya ve mobil operatörüne göre farklılık gösterebilir. İşletim sisteminin ve cihaz özelliklerini sağlayan yazılımların kapladığı yer nedeniyle kullanıcı tarafından kullanılabilecek hafıza toplam hafızadan azdır. Kullanıcı tarafından kullanılabilecek gerçek hafıza operatöre göre farklılık gösterebilir ve yazılım güncellemelerinden sonra değişebilir.

#samsung, #samsunggalaxy, #samsunggalaxys9+, #mercedesbenzfashionweek, #mercedesbenz, #guncel

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar