Plantronics BackBeat FIT ile fit kalacaksınız

Ses teknolojilerinin öncü markalarından Plantronics’in ödüllü kulaklığı BackBeat FIT, spor yapanlara esnek yapısı ve gelişmiş teknolojisi ile konforlu ve güvenli bir kullanım sunuyor. Plantronics’in yeni ürünü olan BackBeat FIT, bu yaz fit kalmak isteyenlerin en yakın tatil arkadaşı olacak. 

Spor yaparken antrenmanınız ne olursa olsun, Plantronics’in kablosuz BackBeat FIT kulaklıkları ile kolayca sporunuzu yaparken müzik dinleyebilirsiniz. Esnek yapıda olan Bacbeat FIT kablosuz stereo kulaklıklar her türlü antreman seviyesi için rahat ve sabit bir duruş sağlıyor. Ter geçirmeyen ve suya dayanıklı malzemeden üretilen BackBeat FIT, yıkanabilme özelliği ile de dikkat çekiyor. Bluetooth yoluyla cihazlara bağlanan küçük ve hafif BackBeat FIT, karmaşık kabloların dikkat dağıtıcılığını ortadan kaldırıyor.

Çağrılarınızı yönlendirir

Parlak renklerde üretilen Plantronics BackBeat FIT ile müzik dinlerken telefonunuza gelen çağrıları,   üzerinde bulunan tuşlarla kontrol edebilirsiniz. Plantronics-BackBeat-FITBackBeat FIT’in ters düz edilebilen kol bandı, antrenman sırasında telefonunuzu, antrenman sonrası ise kulaklığınızı korur.

BackBeat FIT’e ‘‘Red Dot’’ ödülü

Plantronics BackBeat FIT, tüm dünyada ve çeşitli sanayilerde yüksek tasarım kalitesinin en önemli ödülü olarak kabul edilen Red Dot’tan bu yıl  “Tüketici elektroniği / Kulaklık” kategorisinde ödül aldı. Bu yıl 60. yıldönümünü kutlayan ödül, uluslararası uzman jürisi tarafından değerlendirilen, 56 ülkeden yaklaşık 5 bin ürün adayıyla yeni bir rekora imza attı. Ürün tasarımı ile ödül almaya hak kazanan Plantronics, sıra dışı uzmanlığını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: