Payguru büyüyen işlem hacmine uygun esnek çözümleri Radore ’de buldu

Deneyimli teknik ekibi, sunduğu esnek çözümler ve üstün kaliteli hizmetiyle e-ticaret sektöründe hizmet veren şirketlerin öncelikli tercihi Radore Veri Merkezi, Payguru’nun 2015 Haziran ayından bu yana 15 kat büyüyen iş hacmine yönelik geliştirdiği esnek çözümlerle dikkat çekiyor

Sahip olduğu son teknolojiyle hızlı çözümler üreten Türkiye’nin en hızlı büyüyen operatör bağımsız veri merkezi Radore; kaliteli hizmetiyle e-ticaret sektörü tarafından özellikle tercih ediliyor.

Türkiye’nin alternatif ödeme hizmetleri sağlayan markası Payguru da 2010 yılından beri Radore sayesinde müşterilerine en hizmeti sunmaya devam ediyor.

Müşterilerine alternatif çözümler üretecek iş ortaklarıyla çalışmanın son derece önemli bir konu olduğunu vurgulayan Payguru Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı M. Işık Uman, “Operatörlerle birlikte mobil ödeme hizmeti veriyoruz. 2015 Haziran ayındaki işlem hacmimiz bugün 15 kat büyüdü, işlem çeşitliliğimizde de aynı büyüme söz konusu. Özellikle BBDK gibi denetim tecrübesi olan bir kurumla beraber geliştirdiğimiz çözümlerde Radore’nin bize gösterdiği esneklik çok önemli bir rol oynuyor. Biz beş yıl sonra da burada olacağız. Radore’nin o gün vermek istediğimiz hizmetleri ve o günkü regülasyonun gerektirdiği farklı kriterleri de karşılayacağına inanıyoruz” dedi.

 

#Radore, #VeriMerkezi, #Payguru, #EsnekÇözümler, #işHacmi, #manset

Yorum Yok

Cevap Yaz

*

*

 
 

Popüler Yazılar