Millenicom’dan İnternet Hizmeti AlanaTablet ve Modem Hediye!

Alternatif Telekom sektörünün öncülerinden Millenicom, hem avantajlı hem de hediyeli bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında 44,90 TL’ye sunulan 40 GB AKN’li internetin yanında bir de Reeder M7 Plus tablet hediye ediliyor. Üstelik Millenicom, kampanya kapsamında sunulan yüksek performanslı VDSL modem için de herhangi bir ek ücret talep etmiyor. 

Avantajlı internet kampanyalarıyla adından söz ettiren Millenicom, tablet hediyeli yeni bir kampanyayı daha kullanıcılarıyla buluşturuyor. 44,90 TL’ye* 40 GB AKN ile sunduğu yeni internet kampanyasına başvuranlardan modem ücreti de almayacak olan Millenicom, Reeder M7 Plus tableti de kampanya kapsamında müşterilerine hediye ediyor. Böylece Millenicom’la fazlasıyla internet için hiçbir eksik kalmıyor! Reeder M7 Plus tabletle günün her saati, her yerde internetin keyfini çıkarma kolaylığı sunan Millenicom, modem için de ücret almayarak internetsiz ev ve işyerlerini Millenicom’un hizmetleriyle tanışmaya davet ediyor.
a4
Millenicom Türkiye Hakkında
Millenicom Türkiye, kurulduğu 2004 yılından bu yana European Telecommunication Holding (E.T.H. AG)’in Almanya’da elde ettiği deneyimle, hem bireysel hem kurumsal müşterilerine tek elden bütünleşik telekom ve iletişim hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’de alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom, ilk günden bu yana arama kartları, arama bazında operatör seçimi (1045), toptan hat kiralama ve 16 Mbps hızında ADSL gibi hizmetlerle Türkiye’nin birçok ilkine de imza atmıştır. Bireysel müşterilerine fiber internet ve ADSL ile sabit telefon hizmetleri, KOBİ’lere ise sabit telefon, genişbant internet ve ofis iletişim hizmetleri sağlamaktadır. Millenicom Türkiye; teknoloji odaklı ürünleri müşteri odaklı hizmetlere dönüştürerek, tüm süreçleriyle en kaliteli hizmeti ve en iyi müşteri deneyimini sunmayı hedeflemektedir.
Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden biri olan EWE AG’nin Türkiye enerji sektöründe faaliyet gösteren yüzde 100 iştiraki olan EWE Turkey Holding, 2016 yılı başında Millenicom’un %100 hissesini satın alarak EWE AG’nin telekomünikasyon alanındaki zengin bilgi birikimini Türkiye’ye getirerek yerel uzmanlığıyla müşteri odaklı faaliyetlerine bu sektörde de devam edecektir.
Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar

Dell EMC Unity Success Story In Turkey