Lockheed Martin, ABD Ordusuyla İmzalanan 3,5 Milyar Dolarlık Sözleşmede Servis Yönetimi İçin IFS Applications’ı Tercih Etti

IFS tedarik zinciri ve lojistik yazılımı 7 yıl boyunca sahadaki 300 bin varlığın bakımında kullanılacak.

Global kurumsal uygulamalar şirketi IFS; tedarik zinciri yönetimi, depo yönetimi, satın alma ve farklı fonksiyonlara yönelik IFS Applications™ modülleri için Lockheed Martin şirketiyle (NYSE: LMT) 2600 kullanıcı lisansını kapsayan bir sözleşme imzaladı.

Lockheed Martin’in canlı tatbikat alanları ve enstrümantasyon sistemleri de dahil olmak üzere 300 binin üzerinde Eğitim Destek Malzemesi, Cihaz, Simülatör ve Simülasyonun (TADSS) global bakımı için ABD Ordusu ile yaptığı 3,5 milyar dolar tutarındaki 7 yıllık TADDS Bakım Programı (ATMP) sözleşmesinde, IFS Applications yazılımı kritik rol oynayacak. IFS Applications, bu varlıkların devamlılığını korumak için gerekli malzemelerin, parçaların ve kaynakların sağlanmasında kullanılacak. IFS, daha sonraki safhada varlıklara servis hizmeti veren mobil teknisyenlere güçlü planlama becerileri kazandıracak.

IFS’in bu sözleşme kapsamında lojistik ve tedarik zinciri fonksiyonlarını sunacağına değinen IFS Havacılık ve Savunma İŞ Birimi Başkanı Scott Helmer sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu çözüm daha sonra IFS’in planlama ve programlama optimizasyonu yazılımını da kapsayacak şekilde genişletilecek ve bu da Lockheed Martin’in yapay zeka algoritmaları kullanarak, mobil teknisyenlerin değişen taleplere ve önceliklere göre gerçek-zamanlı yönetimini otomatize edebilmesini sağlayacak.”

IFS Amerika Kıtaları Bölge Başkanı Cindy Jaudon ise şunları ifade etti: “ABD Savunma Bakanlığı ile büyük ölçekli sözleşmeler imzalayan, hizmet seviyesi anlaşmalarının (SLA) gerekliliklerini karşılayan ve ötesine geçmeyi sağlayan bir şirket, tüm sözleşme yaşam döngüsünü yönetebilecek, güçlü ve başarısı kanıtlanmış bir yazılıma ihtiyaç duyar. Biz de ticari kullanıma hazır (COTS) bir çözümle bunu sağlıyoruz.”

#IFS, #Tedarik Zinciri

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar