KYOCERA Document Solutions Yeni A3 Renkli ve Siyah Beyaz Fotokopi Makinelerini Piyasaya Sundu

Dünyanın önde gelen belge çözümleri şirketlerinden KYOCERA Document Solutions, özellikle küçük ve orta ölçekli çalışma grupları ve KOBİ’lerin üstün işlevsellik arayışlarına cevap vermek için tasarlanan dört yeni A3 çok fonksiyonlu fotokopi makinesini (MFP) piyasaya sunduğunu duyurdu.

Kyocera’nın çevre dostu ECOSYS serisinin yeni üyeleri M8130cidn ve M8124cidn kullanıcılara mükemmel renk kalitesi sunarken, M4132idn ve M4125idn siyah beyaz baskıda üstün performansı ofislerle buluşturuyor.

Günümüzde dijitalleşme çağının ortaya çıkardığı mobil çalışma biçimlerine uyum sağlayabilme, veri ve dokümanları her zaman, her yerde işleyebilme, yönetebilme ve paylaşabilme gibi yetkinlikler küçük ve orta ölçekli işletmeler için de giderek birer zorunluluk haline geliyor. Kyocera’nın yeni MFP’leri, geliştirilmiş özellikleri ve üstün yapılarıyla KOBİ’leri bu konuda desteklemeye aday.

Yeni ürünlerden ECOSYS M8130cidn ve ECOSYS M8124cidn A4/A3 boyutlarında sırasıyla dakikada 30/15 ve 24/12 sayfa siyah beyaz ve renkli baskı hızı sağlarken, ECOSYS M4132idn ve ECOSYS M4125idn A4/A3 siyah beyaz baskıda sırasıyla 32/17 ve 25/12 ppm hızlarıyla ön plana çıkıyorlar. Her biri Kyocera’nın HyPAS platformuna standart olarak sahip olan yeni ürünlerin kullanıcı dostu nitelikleri, sezgisel kullanıma olanak tanıyan dokunmatik ekranla pekişiyor.

KYOCERA’nın 2017 Ekim ayında 25. yılını kutlayan ECOSYS teknolojisi ile üretilen yeni ürünlerin öne çıkan özellikleri arasında 1200 dpi çözünürlük, M8130cidn ve M4132idn modelleri için profesyonel doküman sonlandırıcı seçenekleri, opsiyonel kablosuz bağlantı ve standart NFC desteği, Apple Airprint, Mopria, Google Cloud Print ve KYOCERA Mobile Print uyumluluğu ile 1600 sayfaya kadar yükseltilebilen kağıt kapasitesi yer alıyor.

KYOCERA Document Solutions Hakkında;

1959 yılında Japonya’nın Kyoto şehrinde kurulan KYOCERA şirketler grubu, seramik parçalar, güneş enerjisi panelleri, endüstriyel kesiciler, yarı iletken ve elektronik parçalar, LCD ekran ve dokunmatik paneller, telekomünikasyon ekipmanları, tıbbi malzeme, kimyasal malzemeler, fotokopi ve lazer yazıcı sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 11.9 milyar euroluk 2016 mali yılı cirosu ve 70,153 çalışana sahip KYOCERA’nın temel felsefesi doğayı koruyan, yaşam kalitesini arttıran ürünler geliştirmektir.

KYOCERA grup cirosunun %22.80’ine sahip olan dünyanın lider dokümantasyon çözümleri üreticilerinden KYOCERA Document Solutions şirketi, uzun ömürlü parçalarıyla sunduğu düşük toplam sahip olma maliyeti ile müşterilerine yazıcılar, çok fonksiyonlu sistemler, dokümantasyon yazılımlarından oluşan ürün yelpazesini sunmaktadır. KYOCERA dokümantasyon ürünlerinin temelini oluşturan ECOSYS konsepti Ekonomi, Ekoloji ve Sistem kavramlarına dayanmaktadır. Uzun ömürlü parçalara sahip olan ECOSYS cihazlar bakım, yönetim ve sarf maliyetlerini içeren toplam sahip olma maliyetini minimuma indirirken, maksimum verim, dayanıklılık ve çevre koruması sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 

KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş. Hakkında;

KYOCERA Document Solutions, Türkiye fotokopi pazarının lideri Bilgitaş’ın yıllardır gösterdiği başarıyı geliştirip ileri taşımak için 2015 yılında Bilgitaş’a ortak olarak Türkiye’de KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş. olarak yola devam etme kararı alan KYOCERA Document Solutions, Haziran 2016 itibariyle ise şirketin tüm hisselerini satın alarak Türkiye’de %100 Japon şirketi olarak faaliyet göstermeye başladı.

KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş. uluslararası tecrübesi ve maliyetleri azaltan, verimliliği artıran, çevreyi koruyan fotokopi, yazıcı, yazılım ve servis çözümleri ile Türkiye’deki satış kanalına daha da iyi destek, müşterilerine daha da iyi hizmet sunacaktır.

1982 yılında kurulan firmamız, Türkiye’nin önde gelen doküman yönetimi çözümleri ve hizmetleri kuruluşlarından birisidir. Uluslararası bağımsız araştırma şirketi IDC’nin raporlarına göre KYOCERA ürünleri ile Türkiye fotokopi pazarının lideridir. Türkiye’nin en büyük 500 Bilişim Şirketini gösteren İnterpromedya Bilişim 500 listesinde yer alan firmamız, ürün portföyünde bulunan Dijital Fotokopi, Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopi, Lazer Yazıcı ve Yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, verimliliği artıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sunmaktadır.

KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş. sahip olduğu deneyim ve enerjiyi, sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürünleri pazara kazandırmak için kullanmaktadır.

ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip olan KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş. uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’deki ofisleri ve ülke geneline yayılmış bayi ağı ile Türkiye’nin her yerinde hizmetinizdedir.

#KYOCERA, #KYOCERABİLGİTAS, #A3renklisiyahbeyaz, #fotokopimakinesi

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar