Kaspersky Lab, “Uç Nokta Koruma Çözümleri”nde liderliği elden bırakmıyor

Kaspersky Lab, dünyanın en prestijli testlerinden Magic Quadrant sıralamasında “Uç nokta koruması”nda iki yıldır liderliğini koruyor. 

Güvenli içerik yönetim çözümleri alanındaki lider şirket Kaspersky Lab, Gartner’ın Magic Quadrant* listesinde bu yıl ikinci kez “liderler” arasında yer aldı. “Vizyon bütünlüğü” ve “gerçekleştirme yeteneği” kategorilerinde mükemmel sonuçlara ulaşan Kaspersky Lab çözümleri, “Uç nokta Koruma Çözümleri” (Endpoint Protection) platformlarında gücünü de ortaya bir kez daha sermiş oldu.

Gartner Magic Quadrant, her yıl geniş çapta, uç nokta koruma çözümlerini karmaşık analizlerden geçiriyor. Bu nedenle IT güvenliği sağlayıcılarını değerlendirmek isteyen şirketler açısından en etkili test grubu olarak değerlendiriliyor ve şirketlerin satın alma tercihlerinde rol oynuyor. Özetle, dünyanın her yerinden kurumlar, satın alma kararı verirken bu sonuçları göz önüne alıyor.

“PAZARA EN İYİSİNİ SUNUYORUZ”

Gartner Magic Quadrant’ın sonuçlarını değerlendiren Kaspersky Lab Başkanı ve CEO’ su Eugene Kaspersky, “Üst üste ikinci yılda, Gartner’ın Magic Quadrant testlerinde liderler arasında yer almaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” yorumunda bulundu. “Magic Quadrant’taki konumumuzun tüm dünyadaki kurumsal müşterilere sunduğumuz ürün ve çözümlerin üstün kalitesini doğruladığına inanıyorum” diyen Kaspersky sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Sürekli olarak değişen kurumsal ortamların nabzını tutmaya çalışıyoruz. Kurumsal çözümlerimizi, zararlı yazılım tespitlerinde daha yüksek sonuçlar almak ve ürün hızıyla yönetilebilirliğinde daha da ileriye taşımak üzere tasarlıyoruz. Bugün, şirketler, kurumsal verileri içeren mobil ve sanal cihazları tanımak, güvenlik altına almak ve yönetmek zorunda. Ve bizler burada, bunu mümkün olan en verimli şekilde gerçekleştirmeleri adına, türünün en iyisi olan çözümleri sunuyoruz.”

Magic Quadrant testleri, güvenlik sağlayıcısı şirketin inovasyon konusundaki duruşundan pazardaki liderlik konumuna, finansal kapasitesinden ürün geliştirme yeteneğine ve satış kanallarının yaygınlığına dair tüm başlıklarda geniş çapta analiz gerçekleştiriyor.

Sektör liderleri ve analiz uzmanlarından tam not alan Kaspersky Endpoint Security’nin sunduğu avantajlar arasında, son derece hızlı ve etkin zararlı yazılım tespiti ve ileri düzey KTSE özellikleri bulunuyor. Kaspersky Security Center’ın kapsamlı yönetim konsolu sayesinde, Kaspersky Lab ürün ve çözümleri her zaman “en iyisi” olmayı başarıyor. Böylece 300 milyondan fazla tüketicinin yanı sıra küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük kurum ve devlet kuruluşlarına kadar yaklaşık 250,000 şirketin güvenliğini sağlayan firma, şirketler ve devlet kurumları tarafından bilgi güvenliğinde talep edilen tüm talepleri karşılamayı başarıyor.

Yorum Yok

Cevap Yaz

*

*

 
 

Popüler Yazılar