HP Neverstop Lazer Yazıcı, Dünyanın İlk Toner Doldurulabilir Tanklı Lazer Yazıcısı

Teknolojinin hızlı gelişimi iş ve sosyal hayatımızın her alanına, alışkanlık ve iş yapış tarzımıza adapte oluyor; daha da ileri gidip yön veriyor. Kullanıcılar artık sadece maliyet odaklı yaklaşım yerine bütüncül deneyimi tercih etmekte, daha esnek ve kesintisiz çalışabilme imkânları sunabilen sistemler üzerinde karar vermektedir…

HP Neverstop lazer yazıcı, şirketin sürdürülebilir iş disiplini merkezinde tasarlanmış bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Ürün tasarımında günümüz kullanıcılarının değer verdiği; ekonomik tasarruf ve verimlilik, kesintisiz baskı imkânı, günümüz teknolojik cihazları ile uyumluluk, mobil aplikasyon desteğini bir araya getirirken çevresel atıkların azaltılmasına katkıda bulunmaktır.

HP’nin yenilikçi teknolojisiyle işteki kesintileri minimuma indirin

Çok fazla baskı alıyor ve sık sık toneriniz bitiyorsa, yeni HP Neverstop Lazer Yazıcı tam size göre. HP Neverstop Lazer Yazıcı, lazer baskıda en düşük dolum maliyetleriyle işinizi akıllıca yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yüksek baskı kapasiteli yedek toner tankı dolum seti ile, yazıcınız kaynaklı iş kesintilerini minimuma indirin.

Toner maliyetlerinden % 80’e kadar tasarruf edin…

Orijinal HP tonerler ile karşılaştırıldığında HP lazer baskı için en düşük dolum maliyetleri. Kaliteden taviz vermeden çok düşük maliyetli baskılar üretin.

Toneriniz bittiğinde 15sn. içinde kendiniz doldurun; dökülme & kirletme derdi yok, stres yok.

Toner tankını doldurmak üzere tasarlanmış yedek toner dolum setinin yenilikçi tasarımı sayesinde eliniz bile kirlenmez, saniyeler içinde tekrar baskı almaya dönmenize yardımcı olur.

Kutudan çıkar çıkmaz, 5000 sayfaya kadar baskı kapasitesi…

Kesintileri en aza indirin ve kutudan çıktığı andan itibaren, aynı sınıf HP Lazer yazıcılara kıyasla 10 kata kadar daha fazla sayfa basın.

Kaliteden ödün vermeden Tonerinizi kendiniz doldurun.

Alternatif kopya ürünler veya toner dolum ürünleriyle neredeyse aynı maliyete edinebileceğiniz HP orijinal sarf malzemeleriyle kolay ve düşük maliyetle baskı alın.

HP Neverstop lazer yazıcıyı HP İş ortağı OXYD aracılığı ile satın alabilirsiniz…

Oxyd
Teknoloji ürünleri toptan dağıtıcısı olarak temelleri 1999 yılında atılan OKSİD BİLİŞİM, 2003 yılından itibaren Türkiye genelinde her geçen yıl iş hacmini genişleterek sektördeki yükselişini sürdürmektedir. Değişen ve gelişen teknolojiye adapte olarak ürün yelpazesini sürekli güncel ve geniş tutmaktadır. Global markaların Türkiye hedeflerini yakından takip edip firmamızı tercih eden müşterilerimize avantajlar sağlamaktadır.
Türkiye’nin hemen her noktasına 150’den fazla Dünya markası ve 3500’ün üzerinde ürünü, 100 kişilik genç ve dinamik bir ekip ile ulaştırmaya çalışıyoruz.

#HP Neverstop Lazer Yazıcı,

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: