GBSK-Sistem 9 Binicilik Yarışlarının ilki gerçekleştiriliyor

İstanbul Büyükçekmece’de 2007’den beri Gürman Binicilik Spor Kulübü (GBSK) adıyla hizmet veren Gürman Çiftliği, 13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde birincisi düzenlenecek olan GBSK-Sistem 9 Binicilik Engel Atlama Yarışlarına ev sahipliği yapacak.

Türkiye Binicilik Federasyonu’nun izni ve Sistem 9 sponsorluğunda iki gün boyunca devam edecek Binicilik Engel Atlama Yarışlarında dereceye girenler ödüllendirilecek.  13 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan Adnan Gürman Kupası Binicilik Engel Atlama Yarışında, 110, 120 ve 130 cm engelli atlama birincilerine ödül olarak LG televizyonlar takdim edilecek. 14 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan Sistem 9 Kupası Binicilik Engel Atlama Yarışında ise 115, 125 ve 135 cm engeli atlama birincilerine 3 bin, 5 bin ve 15 bin lira para ödülü verileceği açıklandı.

IMG_3359

Gürman Çiftliği’nin 1993’te at pansiyonu ve eğitim merkezi olarak hizmet vermeye başladığını hatırlatan Gürman Binicilik Spor Kulübü (GBSK) Başkan Yardımcısı Burak Gürman“Bağımsız olarak Gürman Binicilik Spor Kulübü adıyla hizmet verdiğimiz 2007 yılından bu yana tesisimizde 100’ü aşkın lisanlı binici yetiştirmenin haklı gururunu yaşadık. Şimdi ilkini gerçekleştireceğimiz GBSK-Sistem 9 BinicilikEngel Atlama Yarışlarından dolayı yaşayacağımız yeni gururun heyecanı içindeyiz” diyor.

KAAN AKINHizmetlerini kurum ve kuruluşlara “Geleceğe Taşıyın Dijital Çözümler” ilkesiyle sunan yarışların ana sponsoru Sistem 9 Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Akın, teknolojiye yaptıkları yatırımların yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri, sanat ve sportif faaliyetlere yönelik organizasyonları da desteklediklerini hatırlattıktan sonra şu bilgileri veriyor:

“Bir teknoloji firması olarak, teknolojinin olağanüstü ilerleyişine karşı,  spor ve sanata katkı sağlamayı önemsiyoruz. Bu;  insana ve onun emeğine verdiğimiz değerin bir göstergesidir.

Ata sporumuzu geleceğe taşıyan binicileri, Sistem 9’un ilkesi  doğrultusunda desteklemek bizi mutlu ediyor.

Tüm katılımcıları, 14 Mayıs pazar günü yarışların sonunda düzenlenecek ‘Bahar Partisi’nde  bu mutluluğumuzu paylaşmaya davet ediyoruz.”

#Sistem9, #GürmanBinicilikSporKulübü, #GBSK, #LG, #DijitalÇözümler, #BaharPartisi, #manset

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar