Find Your Co-Founder Etkinliği 3. Kez Düzenleniyor

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu girişimcilik ekosistemini yakından takip ederek, alanında başarıya ulaşmış girişimciler ile öğrencileri bir araya getirebilmek amacıyla çeşitli etkinlikler düzenliyor…

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu tarafından üçüncü defa düzenlenecek Find Your Co-Founder etkinliği 18 Aralık 2018 tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi (KKM) B Salonunda gerçekleştirilecek. Etkinliğin amacı hem ülke genelinden girişimciliğe soyunmuş belirli bir fikirleri olan ama nicelik ve nitelik bakımından eksiklikleri bulunan grupları ve bu gruplara katılabilecek kişileri bir araya getirmek, tanıştırmak ve takımlarını oluşturmalarına destek olmak hem de staj eğitimi arayan 2., 3., 4. Sınıf öğrencilerini kendilerine staj eğitimi imkânı sağlayabilecek şirketler ile birebir görüşebilmelerini sağlamaktır.
ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu’ndan Gizem Soyer etkinlik hakkında şunları söylüyor: “Oluşturulan takımların 28 Nisan 2019 tarihindeki Investart etkinliğimize kadar en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamak amacıyla onlara mentor desteğiyle takımları kapasitelerinin en üst düzeyine getirmeyi amaçlıyoruz.”

#ODTÜ

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar