EMS YAZILIM VE GİFTED AE GÜÇLERİNİ DUBAİ’DE BİRLEŞTİRİYOR

Gelişen teknolojiye ayak uyduran, müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler üreten, firmaların kurumsal yapıya geçişlerinde özel danışmanlık hizmeti veren ve yenilikçiliği esas alan yaklaşımı ile sektörde farklılaşan EMS Yazılım, OCTOPOD Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu özelinde Birleşik Arap Emirlikleri pazarında faaliyet gösteren, lokal ve çokuluslu markalara yaratıcı ürünler konusunda hizmet sağlayan Gifted AE ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

3 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve  bünyesinde bulundurduğu farklı hizmet grupları ile birlikte müşterilerine perakende, dijital çözümler, merchandising ve kurumsal alanlarında yaratıcı hizmetler sunan Gifted AE, 4 yıllık AR-GE çalışması, 15.000 saati aşkın test ve uygulama, 100’ü aşkın implementasyon sonunda hayata geçirilen OCTOPOD Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu’nun Dubai distiribütörü oldu.

OCTOPOD_DUBAIBirleşik Arap Emirlikleri pazarının tüm global oyuncuların yer aldığı ve her geçen sene büyüme eğilimi gösteren bir  süreçte olduğuna değinen EMS Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Balo, ”2019 yılına kadar farklı kategorilerdeki yazılım satışlarının 4.7 milyar AED (Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi) seviyelerine ulaşması bekleniyor. Bu nedenle Gifted AE ile yapılan distiribütörlük anlaşması hem bizim için hem de ülkemiz için çok önemli…” dedi. Balo ayrıca, Octopod Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu’nun önemli faydalarından biri olan fiyat performansını Dubai’de de sürdürmeyi hedeflediklerini belirtti:  “BAE’deki müşterilerimize 2017 yılı için USD fiyatlarımız üzerinden %50 indirim sağlayacağız…”

Dubai’nin Yenilikçi Vizyonu Bölgeye Olan Talebi Artiyor.

 Tüm firmaların içeride ve sahada bilgi iletişimi teknoloji kullanımı konusunda her geçen gün yeni ihtiyaçlarının gün yüzüne çıktığına dikkat çeken Şenol Balo, ” Vergi avantajı, bölgedeki çok uluslu ve lokal firmaların merkezi olma özelliğini koruyan yapısı ve Dubai’nin yenilikçi vizyonu pazarı her sene genişletti. Hızlı, kolay değişikliklere uyum sağlayan ve müşterilerinin ihtiyaçlarını net yanıt verebilen bilgi teknolojilerinin önümüzdeki yıllarda daha çok kazanacağı ve marka yatırımlarının bu yönde olacağını düşünüyorum. Bu kapsamda Octopod Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu’nun Dubai’de debüyük ilgi ile karşılaşacağından şüphem yok… ”

Octopod Akademi Artik Dubai’de

Octopod Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu, “9 saatlik OCTOPOD Eğitimi ile Herkes Bir Gün Yazılımcı Olacak” iddiası ile OCTOPOD AKADEMİ’yi Gifted AE’nin kendi bünyesinde kuracağı mutfak ekibi ile Dubai’ye taşıyor. EMS Yazılım ve Gifted AE bu ekip ile birlikte Özellikle bilgisayar mühendisliği eğitimi alan üniversite öğrencilerini kapsayacak bir program başlatacak. Octopod Akademi ile ‘freelancer’ iş gücünün çok talep gördüğü bu bölgede yeni iş fırsatları oluşturmayı hedefliyor.

 

Octopod Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu

Kurumsal kaynak planlaması (ERP) çözümlerinde yerli ya da yabancı teknoloji tarafından, müşterilere önerilen çözümlerin yetersizliğinden yola çıkarak geliştirilen OCTOPOD Yazılım Geliştirme Platformu, 5 Milyon TL’lik bir yatırım ile hayata geçti.  4 yıllık AR-GE çalışması, 15.000 saati aşkın test ve uygulama, 100’ü aşkın implementasyon sonunda müşterilerin karşısına çıkmaya hazır hale gelen OCTOPOD sayesinde her firma, kendi ERP modülünü geliştirebiliyor: “OCTOPOD’u kullanmak için ileri seviyede yazılımcıya ihtiyaç yok. Toplamda 9 saatlik bir eğitimin sonunda herkes yazılım geliştirebilir. İnternet olan her yerden geliştirme platformuna erişilerek tasarım yapmak mümkün. En önemlisi yazılımcı bağımlılığını ortadan kaldırıyor. Bu sayede firma klasik metodlara oranla 6-20 kat arası bir hıza ulaşıyor.

#Octopod, #YazılımGeliştirmePlatformu, #EMS, #GiftedAE, #yazılım, #işbirliği, #Distiribütörlük

Yorum Yok

Cevap Yaz

*

*