Boydak Holding’te Sistem ve Network Yönetim Müdürlüğüne Ali İlker Yüceer atandı…

15 Temmuz sonrası yaşanan gelişmelerin neticesinde TMSF’ye devredilen Boydak Holding A.Ş.’de atamalar devam ediyor. Boydak Holding’in Sistem ve Network Yönetim Müdürlüğü görevine Ali İlker Yüceer getirildi…

 

TMSF’ye devredilen Boydak Holding bünyesinde gerçekleştirilen atamalara bir yenisi daha eklendi. Bilişim Sektörünün birçok kademesinde bugüne kadar çeşitli görevlerde bulunan sektörün deneyimli isimlerinden Ali İlker Yüceer, Boydak Holding’in “Sistem ve Network Yönetim Müdürlüğü” görevine getirildi.

 

Ali İlker Yüceer’in öz geçmişi

1977 yılında Kıbrıs’ta doğan Ali İlker Yüceer, Bakırköy İmam Hatip Lisesi’nin ardından, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezun oldu.

Sakarya Üniversitesi, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) NBA yüksek lisansına devam eden Yüceer, İngilizce ve Arapça bilmektedir.

İş hayatına 1994 yılında Dizayn Elektronik Bilgisayar ve Danışmanlık şirketinde sistem destek uzmanı olarak başlayan Yüceer, 2017 yılına kadar çeşitli bilişim sektörü firmalarında bilgi teknolojileri yöneticiliği yaptı.

Pozitif kişiliği ve işlerindeki başarılarıyla ön plana çıkan Yüceer, bilişim teknolojileri ve yöneticiliği alanında sayısız sertifika ve yetkinlik belgelerine sahip.

TMSF’ye devrolan Boydak Holding A.Ş. şirketinde, 2017 yılının Kasım ayında Sistem ve Network Yönetim Müdürlüğü pozisyonunda göreve başlayan Ali İlker Yüceer, evli ve iki çocuğu bulunuyor.

#boydakholding #atama #aliilkeryuceer #boydak

1 Yorum
 • Mehmet Fuat Yüceer
  22 Şubat 2018 at 14:56 -

  Kıymetli oğlum Allahü teâlâ çalışmalarınızda size güç ve af nasip eyler inşaallah.

 •  
   

  Popüler Yazılar

  Dell EMC Unity Success Story In Turkey