Bilgera Yazılım geleceğin yazılımlarını Only Soft 2010’da sundu

ERP, CRM, Kurumsal Kaynak Planlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Bilgi Güvenliği, İş Zekası, Kobi Çözümleri, Tıp Bilişimi / E Sağlık – Tele Sağlık, Kamu Uygulamaları / E-Devlet Projeleri, Eğitim Çözümler gibi yazılım sektörü ile ilgili merak edilen her şey, 300 sektör profesyonelinin katılımı ile Only Soft’ta masaya yatırıldı. Toplam ziyaretçi sayısının 300 bin olarak öngörüldüğü fuar, eş zamanlı organize edilen konferans, sektörel çözüm oturumları, yarışma ve tüm etkinliklerle sektöre farklı bir platform sundu.

“Only Soft’taki potansiyel, Türkiye’nin gelecekte, yazılım konusunda uluslararası platformda çok daha güçlü bir konuma sahip olacağının göstergesi ”

Katılımcı, ziyaretçi ve tüm tanıtım çalışmaları uluslararası düzeyde yapılandırılan

Only Soft’a katılan ve konferansta konuşmacı olarak söz alan Bilgera Yazılım Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Çoruh, Only Soft’un sektör dinamikleri açısından bir ihtiyaç olduğunu söyledi. Katılımcı potansiyelini Türkiye’nin gelecekte, yazılım konusunda uluslararası platformda çok daha güçlü bir konuma sahip olacağının göstergesi olarak değerlendiren Çoruh, ardından, “Bütünleşik Otomasyon Sistemleri: Satış & Dağıtım Kanallarında Tam Entegrasyon” adlı sunumu ile katılımcılara bilgi verdi.

Sunumunda işletmelerin gerek kendi iç süreçlerinde gerekse, değer zincirinin diğer kademeleriyle tam entegrasyon yeteneklerinin önemine dikkat Çoruh, bu tip yeteneklere sahip işletmelerin kritik iş süreçlerinde elde edecekleri tam otomasyon ile ne gibi faydalar sağlayacağı gibi konuların da altını çizdi. Bu faydaları gerçekleşmiş olan geniş çaplı projeler üzerinden katılımcılara aktardı.

Fuardaki standında ziyaretçileri ile buluşan Bilgera Yazılım, yoğun ilgi gören iş zekası çözümlerini uygulamalı olarak sunmasının yanı sıra, eş zamanlı konferanslarda da yer alarak katılımcılarla know how paylaşma imkanına sahip oldu. Bilgera Yazılım Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Çoruh 10 Aralık Cuma günü 14:00-14:45 saatleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Efes Salonu’nda ve 11 Aralık Cumartesi 13:00-13:45 saatleri arası Kapadokya Salonu’nda “Bütünleşik Otomasyon Sistemleri: Satış & Dağıtım Kanallarında Tam Entegrasyon” adlı iki oturum gerçekleştirdi.

Yorum Yok
 
 

Popüler Yazılar